Перейти до вмісту

Наречена сказала, що хотіла б підняти келихи за те, щоб більше ніколи в житті не бачити свою свекруху, і та в сльозах пішла з весілля.

На весіллі коли за традицією молодята мали б дякувати батькам, наречена приголомшила всіх.

Я вирішила підняти тост за мою свекруху. Ця жінка перетворила моє життя на пeкло. Я знаю свого нареченого чотири роки, і за цей час вона неодноразово намагалася нас розлучити.

Як виявилося, мати нареченого справді не була подарунком. Спершу вона «довела» свого чоловіка, а коли він пішов і залишив її одну з дітьми, почала псувати життя і своїм дітям.

Читайте також:Дружина та коханка народжували в одній палаті, доля може зіграти злий жарт

Свою майбутню невістку вона знeнавиділа: намагалася домогтися її звільнення на роботі, ображала і намагалася зірвати весілля, скасувавши бронь ресторану і зіпсувавши весільну сукню нареченої. Коли вона зрозуміла, що торжество все ж відбудеться, то з’явилася на святі в білій мереживній сукні, весь час ридала і розповідала гостям, що це найгірший день у її житті.

Молодята, порадившись, вирішили прямо на весіллі позбутися від неадекватної родички. Закінчуючи тост, наречена зазначила, що хотіла б підняти келихи за те, щоб більше ніколи в житті не бачити свою свекруху, і та в сльозах пішла з весілля. Після чого і почалuся справжні веселощі. Закохані роздали гостям візитки зі своїми новими номерами телефонів і пояснили, що більше не хочуть спілкуватися з матір’ю нареченого.