Перейти до вмісту

Наш син вирішив, що ми погані батьки

Наш син вирішив, що ми погані батьки і замість святкування його повноліття – влаштував нам виставу. Вся справа в тому, що нашому сину минулого місяця виповнилося вісімнадцять років.

Так, дата гарна, адже саме з цього моменту розпочинається його доросле життя. Ми з чоловіком вирішили подарувати йому кілька тисяч доларів, щоб він мав стимул дозаробити ще певну суму і придбати собі власне авто.

Автомобіль є важливою складовою. З ним і до дівчат поїхати можна, і з є що з друзями обговорити, та й роботу набагато легше знайти коли у тебе є власне авто.

Тільки от наш син розраховував на інший подарунок. Він влаштував нам такий скандал, що чув, мабуть, цілий під’їзд нашого будинку, а може ще й сусідній.

Наш Олексій не хотів тих грошей і машини не хотів. Він був переконаний, що ми з чоловіком зобов’язані подарувати йому на це день народження власне окреме житло.

Так, у нас є маленька однокімнатна квартира, яка дісталася мені від моєї бабусі. Але ми її здаємо в оренду і маємо непоганий бонус щомісяця. Впринципі, це основне джерело з якого ми відкладаємо гроші і змогли подарувати сину цю суму.

Та син вирішив інакше. Він розраховував отримати в якості подарунку цю квартиру. Мотивував це тим, що він молодий хлопець і йому потрібне окреме житло, щоб там проводити час з дічатами, чи з компанією.

Знаєте, мені ще не вистачало, щоб сусіди на мене викликали поліцію, чи забрали мого сина до відділку. Ні, син у нас хороший і чемний. От тільки хлопці в його компанії зовсім не такі. Вони ж можуть прийти до нашої квартири і розпивати там алкоголь, дебоширити, побитися чи ще щось гірше.

Читайте також Шоколадна паста

Ми з чоловіком навіть вирішили, що цю квартиру таки віддамо сину, але тоді коли він створить свою сім’ю, щоб одразу з дружиною жити окремо. А перед тим ми ще планували ремонт там зробити.

От тільки син нас зовсім не хотів чути. І лише галасував, що ми погані батьки і не даємо йому нормально жити.