Наш вісімнадцятирічний шлюб розпався з її ініціативи.

Колишня теща дуже просить, а я не хочу допомагати колишній дружині. То був її вибір, він її покинув, до чого тут я? Так, є спільнадитина, колишня у скрутній ситуації. Якщо її не стане, я доньку заберу.
Я тоді не зміг поїхати у відпустку. Поїхала дружина з дитиною. У неї стався курортний роман з іноземцем, на 12 років за неї молодшим.Вона вирішила, що зустріла свою єдину любов.

 

Читайте також Я заздрю тим своєм подругам, які незаміжні

Наш вісімнадцятирічний шлюб розпався з її ініціативи. Було багато брехні і в результаті цілком цивілізоване розлучення. Дочка вирішила залишитися з матір’ю. Але була домовленість, що нашому спілкуванню перешкод не буде. що я буду забирати її на канікули,
брати в поїздки, телефонувати.

Згодом колишня дружина виходить за того принца заміж. Вони їдуть з дочкою жити до нього. Але далі все пішло не так, як домовлялися. Мені було сказано, що новий чоловік проти мого спілкування з дитиною. Тепер у дитини новий тато!

Минуло 4 роки. Я одужав, налагодив своє життя і побут. Спорт, робота, романи, піднявся в бізнесі. Вчора мені зателефонувала ридаюча теща, сказала, що колишня дружина повернулася. Виявляється, ще півроку тому. Вже тут народила дитину від нового чоловіка і подала на розлучення з ним.

Теща пояснила, що її донечка помилилася. Він її всіляко ображав, зраджував і витягнув її гроші, які вона отримала після розлучення зімною за спільний бізнес. Зараз вона намагається їх повернути. У колишньої дружини величезні проблеми зі здоров’ям, не буду вдаватися в деталі. Потрібні гроші. Їсти їм нічого, пенсії тещі і моїх аліментів не вистачає. Тепер вони хочуть, щоб я спілкувався з дитиною і допоміг фінансово!

Цинічно з їх боку. За 4 роки дитина стала вже чужою. Наше спілкування заблокували. І я для дочки вже чужий дядько. Житиме колишня чи ні – вже не мої проблеми. Я не хочу в це влазити знову.

Думаю зателефонувати і сказати, що спілкуватися не хочу, допомагати теж. Якщо її не стане, то дитину заберу і підніму. Вона зробила свій вибір. Ну і ще одна причина є. Думаю, мені буде дуже боляче бачити колишню дружину і дитину, які колись були рідними, були моєю родиною, а тепер стали чужими.