Історії

Наша мама, бабуся в 74 роки зібралася заміж. Каже що кохання.

У нашій родині скaндал третій тиждень. Наша мама, бабуся і прабабуся в 74 роки зібралася заміж. Каже, за коханням. Її нареченому 77, знайомі вони років 8. Він вдiвець без кола і двора, але фізично міцний і при здоровому глузді.

Дві його дочки і син “роздеребанили” всю його нерухомість, а потім і самі на голову сіли. А як ще назвати те, що у них сталося? Після того як не стало дружини років 10 назад, діти стали ділити спадщину. Забрали або відсудили у батька все, що могли. А це, як він каже, дві трикімнатні квартири, в одній з них вони з дружиною жили, два приватних батьківських будинки майже в центрі міста, дача і міцний будинок в селі.

Діти вирішили, що батькові вистачить старої дачі недалеко від міста і однокімнатної квартири.
Вони все продали, купили дідові цю саму дачу і однокімнатну квартиру, оформивши її на старшого онука, а гроші розділили між собою. А потім старший онук одружився, йому потрібна була квартира і дідові в терміновому порядку стали підшукувати наречену. В цей хитрий план і потрапила наша мама, опинившись сусідкою по дачі.

Ми намагаємося мамі пояснити, що заміж їй в її віці зовсім не треба. Ось для чого їй це заміжжя в 74?

Читайте також:Невістка, відчувши себе господинею, стала погано ставитися до літньої свекрухи.

Але ж ні. Вона і слухати нікого не хоче! Вони з дідом і його ріднею вирішили, що свято має бути, і гарна сукня, і гості, і РАГС. І саме найцікавіше, жити вони будуть в квартирі нашої мами. Вона його тут реєструвати зібралася . А чим погано? У неї трикімнатна квартира в центрі міста, пенсія хороша.

Ми з сестрою сказали, що на весілля не підемо і наполягаємо, щоб мама продала квартиру і з дідом купили спільне житло.

Мама тільки знущально сміється і каже, що своїм житлом вона розпорядиться сама, а ми можемо розпоряджатися тільки своїм житлом.

Ось що нам робити? Як уберегти матір від обману? Як переконати, що заміжжя їй не треба, що з дідом можна і так жити, без всяких РАГСів і штампів? Як пояснити, що з її боку по відношенню до нас, дочок, це зрада.

І взагалі, що думають і керуються люди похилого віку, коли одружуються під 80? Я б шлюби людей похилого віку після 60 років заборонила на законодавчому рівні.