Перейти до вмісту

Настя обімліла. Їй було дуже прикро. Уже шість років вони намагалися з чоловіком завести дитину. Все безрезультатно. Можливо сусідка права і якщо від зради з’явилася дитина, значить така доля

Матвій не любив гучних свят, але відзначити свій ювілей довелося. На цьому наполягла його дружина Настя. Вона взяла всі організаційні процеси на себе: замовила ресторан, запросила гостей. Матвій був навіть трохи радий такій метушні.

Веселощі були в самому розпалі, коли на торжество прийшла їхня сусідка Ксенія. Дівчина виглядала шикарно: на ній було коротке чорне плаття, туфлі на високих підборах і кучеряве волосся до плечей. Їй відразу ж запропонували сказати тост:

– Давайте вип’ємо за те, щоб всі наші мрії збувалися! – радісно сказала вона. – Я впевнена, що те, що знаходиться в цьому конверті, змінить твоє життя, Матвію! – і простягнула імениннику запечатаний конверт.

 

Читайте також У лічені дні наша дружна сім’я посварилася. Пройшло вже багато років і наш син привів до хати невістку. Тепер він каже, щоб ми з батьком і йому купили квартиру. Але у нас вже не ті статки, що колись, нам самим на життя ледве вистачає.

Матвій подякував дівчині і вже хотів відкрити його, як конверт з рук чоловіка взяла Настя. Вона радісно відкрила його і обімліла. У ньому виявилося кілька знімків УЗД.

– Це наш шанс на щасливе майбутнє! У вас немає дітей – значить і разом вам бути не судилося! А у нас все попереду! – спокійно сказала сусідка.

Настя обімліла. Їй було дуже прикро. Уже шість років вони намагалися з чоловіком завести дитину. Все безрезультатно. Можливо сусідка права і якщо від зради з’явилася дитина, значить така доля …

Матвій довго просив вибачення у своєї дружини. Вона пробачила, але жити з ним більше не захотіла. Насті знадобився цілий рік, щоб вийти зі своєї жахливій депресії. А потім вона зустріла гідного чоловіка і вийшла заміж. Через рік у них появилась дочка, а потім і син. Настя вперше відчула себе абсолютно щасливою