Наталі ж, за кілька років, раз 10 змінювала партнерів, які зрозумівши, що від них потрібні тільки дорогі подарунки і гроші, швидко випаровувалися

Таня і Наталя дружили зі школи. Обоє добре вчилися, були із забезпечених сімей та й зовнішністю їх природа не обділила. Відрізнялися хіба що вони характерами, одна була веселунка, яка ніколи не хитрувала і всіх любила, а друга завжди думала тільки про користь, яку можуть принести їй нові знайомі.

Обидві з різницею в рік вийшли заміж. Наталя приховувала від усіх, що її багатий чоловік вжив певні таблетки…, швидко овдовіла і разом з донькою отримала в спадок квартиру чоловіка і його авто.
Тетяна просто розлучилася, коли зрозуміла, що вони з чоловіком різні люди. Її дочка спілкувалася постійно зі своїм батьком, який намагався якомога більше часу приділяти.

Читайте також Зараз я при кожній розмові кажу, як сильно їх ціную, люблю. Без них я б наробила ще дуже багато помилок.

Час минав, Таня і Наталя час від часу зустрічалися в загальних компаніях. При цьому Таня користувалася успіхом у протилежної статі, її доброта і позитив ніби притягували чоловіків, але вона нікого до себе не підпускала – чекала того самого.

Наталі ж, за кілька років, раз 10 змінювала партнерів, які зрозумівши, що від них потрібні тільки дорогі подарунки і гроші, швидко випаровувалися…

Тані здавалося, що вона зустріла свого чоловіка і закохалася. Хлопець красиво залицявся, говорив їй про свої почуття, серйозні наміри і навіть мамі дівчини зміг сподобатися.

Але, він нічим їй не допомагав, навпаки, тягнув з неї гроші, які обіцяв повернути, просив купити техніку і навіть меблі. Дівчина вірячи в те, що все це буде в майбутньому їх спільною власністю, в результаті витратила за рік багато грошей.
Призначено дату весілля, якихось 4 місяці і Таня вийде заміж. Напередодні, наречений вмовляє її трохи додати ще грошей на авто. Хлопець став частіше пропадати, не приходити додому (живуть вони вже з Танею разом). Дівчина нервує, ревнує і в результаті не витримує, вночі залазить в телефон нареченого, а там таке переписування з подругою, від якої вона не очікувала підлості.

Весілля відмiнила, Наталю послана куди подалі. Вона, до речі, пізніше зізналася спільним з Танею друзям, що хлопець їй не був потрібен, вона просто заздрила подрузі і хотіла зіпсувати їй життя.
Таня вийшла заміж через 1,5 року, за симпатичного іноземця. Щаслива в шлюбі і, як мені здається, рада тому, що подруга показала їй ким насправді був її наречений.
Гроші, до речі кажучи, колишній, повернув повністю…