Історії

Наталя наpoдила дитину, а потім свого малюка прoдала циганам. Годі збaгнути. В результаті, її пoсaдили.

Моя дитина пішла до школи вперше  і на мене нахлинули спогади.

Через сімейні обставини,  я часто переходила і різні школи .

Тому школа для мене була досить важким випробуванням, і того, що в дитячі роки я була тихонею, з мене часто знущались.

Особливо згадується, як я перейшла в сьомий клас і виявилася не до вподоби Наталі, дівчинці, яка вважалася в класі лідером і уявляла себе першою красунею.

Перший спалах Наталиної неприязні до мене трапилася на уроці біології, коли вчителька чомусь вирішила сказати, що по зовнішності з усіх дівчаток вона виділяє саме мене. Для чого це було сказано не ясно.

Зараз я розумію, що вчителька хотіла підтримати новеньку, вселити в мене впевненість, але вийшло так, що це породило неприємні почуття у Наталі і інших дівчат.

На уроках Наталя любила сідати позаду мене, придумавши злі розваги, коли присунувшись до мене ближче розстібала ззаду мені застібки бюcтгaльтера і потім спостерігала, як я заливаюся фарбою і завівши руки за спину, намагаюся поправити ситуацію.

Читайте також:-Ти мене кинула і я не хочу тебе знати. Тебе для мене немає мамо.

Якщо я виходила до дошки, то краєм вуха чула обговорення Наталі в мою адресу. На уроці фізкультури, вона оглядаючи мою фігуру, посміхалася: «Що ззаду, що спереду, одне і теж».

Ближче до дев’ятого класу Наталія захопилася стосунками з хлопчиками, я їй точно суперницею не була, і її цькування в мою адресу помітно стихли. Більш того, періодично вона обдаровувала мене дивними одкровеннями.

Якось подарувала на пам’ять своє фото. До сих пір ця фотокартка лежить в альбомі.

Закінчивши 11 клас я переїхала в інше місто, а Наталя залишилася там. Її долю я простежувала тільки зі слів своєї шкільної подруги.

Дівчина досить швидко вискочила заміж. На жаль, чоловік виявився залежний від різних речовин і, мабуть, підсадив її , інакше я ніяк не можу пояснити те, що трапилося далі.

Вона наpoдила дитину, а потім свого малюка прoдала циганам. Годі збaгнути … В результаті, її пoсaдили.

Життя часом буває не жорстоке