Перейти до вмісту

Навіть після весілля я жодного не разу не була в гостях у свекрухи.

Коли Максим зробив мені пропозицію і я погодилася, він захотів познайомити мене зі своєю мамою. Нічого дивного в цьому не було, але саме знайомство проходило не в їхній квартирі, а ресторані. Ця ситуація видалася мені незвичайною, але можливо його мама просто не любить куховарити.

Навіть після весілля я жодного не разу не була в гостях у свекрухи. Чоловік жив окремо від мами на орендованій квартирі. Одружившись ми почали жити разом. Дуже багато фінансів з нашого сімейного бюджету йшло на оплату квартири та комунальних послуг. Ми з Максом наважилися на відчайдушний крок: взяти власне житло у кредит.

Коли Ніна Сергіївна почула про наші плани, стала відмовляти. Натомість вручила чоловікові скриньку з грішми, які відкладала . Там була чималенька сума. На квартиру звісно не вистачить, але перший внесок точно оплатимо.

Я хотіла віддячити свекрусі за її щедрість, спекла торт, купила подарунок й вперше за всі ці роки, попросила чоловіка відвести мене в те місце, де він виріс. Максим довго вагався й про щось розмірковував, а потім таки погодився.

Коли я зайшла до квартири, то жахнулася й не знала, як реагувати. Крім нестерпного запаху, мене шокувало мереживо з павутини та сміття розкидане посеред коридору. На кухні було ще страшніше. Гора немитого посуду, засмальцьовані штори, брудні каструлі та сковорідки зліплені з жиру.

Мені було важко стриматися та залишатися в тому домі. Я змусила себе заспокоїтися та пригадати заради чого ми сюди приїхали. Ми щиро подякували матері та вручили гостинці. Пити чай та смакувати тортик не залишилися, добре, що Максиму зателефонували з роботи й потрібно було їхати.

З того часу свекруха почала запрошувати нас до себе в гості. Спершу я придумувала якісь відмовки, а потім просто змушувала себе туди повертатися, щоб не засмучувати матір чоловіка.