Перейти до вмісту

Навіть в ідеальних сім’ях може статись непередбачуване. А ця непередбачуваність – це коханка

Яна з Арсеном жили в щасливому шлюбі вже десять років. І все в них завжди було прекрасно. Арсен дуже добре заробляв, тому забезпечував родину він, але Яна не сиділа на місці та працювала в своє задоволення. І при цьому вона прекрасно гляділа та виховувала дітей, займалась собою, саморозвивалась. Сама займалась спортом і дітей до цього привчала.

Проте коли вони з чоловіком прожили в шлюбі вже десять років Яна зрозуміла, що щось не так. Начебто те саме життя, яке в неї і було. Але ставлення Арсена. Чоловік ніби якось охолов до Яни, чи що. Та його тендітна ласка, турбота десь зникла. Їхні вечірні розмови теж вже майже не з’являлись в їхньому буденному.

Читайте також Одружився на дівчині, якій було всього 16 років.

Яна не розуміла, що не так, адже вона красива, приваблива, завжди слідкує за своїм тілом та обличчям. Душею теж не бідна, тому з нею завжди можна поговорити на багато різних тем. Тим більше вони з Арсеном одружились від великого кохання і від цього кохання в них народилось двоє прекрасних дітлахів.

Але навіть в ідеальних сім’ях може статись непередбачуване. А ця непередбачуваність – це коханка Арсена. Єдине, чим була краща коханка – це молодість. Проте не завжди молодість є плюсом. Адже часто молодість йде поруч з недосвідченістю. І саме цим вирішила скористатись Яна.

Вона не влаштовувала скандали, не закатувала істерик, не плакала та не ображалась у відкриту. Звісно, образа від зради була немаленька, але і розуміння, що крики та скандали нічим не допоможуть перемагало. Яна подумала, що бути коханкою та бути дружиною – зовсім різні речі. Дружиною ж бути, гарною господинею та прекрасною мамою, набагато важче, ніж бути просто красивою коханкою, яка хороша в ліжку. Тому найкраще рішення – дати пожити чоловіку з коханкою в якості його дружини.

Так Яна і вчинила. Вона розповіла Арсену, що знає про коханку, пояснила, що не буде влаштовувати скандали та розбірки, але і на розлучення поки що не буде подавати. Нехай Арсен поживе з коханкою, а потім побачимо, що буде. Арсен здивувався такій реакції дружини, але і зрадів, що вона запропонувала такий вихід з ситуації.

Тому Яна відвезла дітей до їхньої бабусі, тобто своєї мами, а сама переїхала до  власної квартири, яку раніше здавала, а зараз якраз не було орендарів, тому їй було де пожити. А от Арсен привів до своєї квартири, де вони сім’єю раніше дружньо жили, свою коханку та почав з нею жити.

І як виявилось, коханка то готує не дуже, тим більше відмовлялась це робити щодня. Доводилось вечеряти в ресторані. А коханка ж казала, що Арсен достатньо заробляє, щоб позбавити її більшості хатніх справ. Тому прожили вони разом всього місяць, а потім Арсен виставив свою пасію за двері та побіг до Яни, просити повернутись. Хоча Яна вже й пробачила Арсена, як тільки він прийшов вибачатись, але все одно трішки його помучила. Ох, які букети та які подарунки він робив дружині. Ні одна коханка певно таких ніколи не отримувала.

Яна все таки повернулась до Арсена. А діти, перебуваючи в бабусі навіть не зрозуміли, що між батьками щось сталось. Це й добре, немає чого їм брати участь в чварах дорослих. А Арсен зрозумів, що мало не втратив золоту жінку та щасливу сім’ю.