fbpx

Не бійтесь відрізнятись! Будьте собою!

Звичайна чорна ворона зайшла в ресторан і тут же помітила білу ворону, яка сиділа в кутку, вона відрізнялась  від усіх присутніх в залі. Чорна ворона  підійшла до стійки, взяла свій гаманець і демонстративно крикнула: “Офіціант! Я купую їжу для всіх в цьому ресторані, крім цієї білої ворони!”

Офіціант взяв гроші і розніс всім їжу, крім білої ворони. Поглянула чорна ворона на білу і сподіваючись , що вона засмутиться. Однак, замість того, щоб відчути себе ніяково, біла ворона просто подивилася на звичайну чорну ворону, посміхнулася і крикнула: “Дякую!”
Це ще більше розлютило чорну ворону. Тоді, вона знову дістала свій гаманець і крикнула: “Офіціант! Цього разу я пригощаю всіх вином, крім цієї білої ворони!”
Офіціант взяв гроші і став розносити всім вино, крім білої ворони. І знову розлючена чорна ворона дивилась на реакцію білої.Але, замість того, щоб розсердитися, біла ворона знову вигукнула: “Дякую!”

Читайте також:Рецепт фантастичних і головне корисних цукерок!

Чорна ворона, розгнівано, нахилилася до барної стійки і запитала: “Що не так з цією білою вороною? Я купила всім їжі і вина в цьому ресторані, крім неї, а вона кричить мені: “Дякую! Вона що – божевільна ???”
Офіціант посміхнувся і сказав: “Ні … вона просто власник цього ресторану”.
Мораль притчі така:
Тримайтесь далі від гніву – він заподіює біль тільки вам!
Якщо ви маєте рацію, вам не потрібно злитися!
А якщо ви помиляєтеся, то ви не маєте ніякого права сердитися!
Терпіння в сім’ї – це любов!
Терпіння до інших – це повага!
Терпіння до себе – це впевненість!
Терпіння до Бога – це віра!

Не має чорних або білих. Всі однакові! Любіть свого ближнього! Не треба ділити світ, він і так уже поділений. В кожній людині йде боротьба . Один являє зло,заздрість, ревнощі,гнів, егоїзм амбіції. Інший представляє добро, любов, надію,істину, світло,вірність. І завжди будуть проростати ті плоди, які ми сіємо.

Запам’ятайте: кожне випробування в нашому житті дає нам шанс стати кращими або гіршими.

facebook