Перейти до вмісту

Не дарма кажуть, що різниця у статках між нареченими, може серйозно вплинути на їх подальше сімейне життя. Я вже у цьому переконався.

В минулому році я одружився, моєю обраницею стала чудова дівчина Мирослава. Ми щасливі разом і дуже любимо один одного. Ось тільки відносини з моєю тещею у нас не склалися ще задовго до весілля, а після – тільки погіршилися. Теща вважає, що я недостойний її доньки і їхньої сім’ї взагалі.

Свою майбутню дружину я зустрів в кафе. Я працював там офіціантом, а вона обідала зі своєю подругою. Дівчина сподобалася мені з першого погляду. Потім, вона частенько до нас заходила. Як я дізнався пізніше, Мирослава працювала в банку неподалік і ходила до нас в кафе на обід.

Я спеціально обслуговував її і намагався сподобатися. Вона завжди була ввічлива і привітна зі мною. Одного разу, я набрався сміливості і підніс їй скромну троянду. Вона прийняла її з посмішкою. Наступного разу я запросив її на каву після роботи. Дуже боявся, що вона відмовить мені. Але ввечері вона все ж прийшла. Так і почалися наші відносини. Ми почали зустрічатися.

Про її сім’ю я знав те, що батьки займаються бізнесом. Мирослава – єдина донька. Мої батьки з маленького міста, звичайні люди. Після закінчення навчання, я не зміг влаштуватися на роботу за фахом і працював офіціантом. У мене не було грошей на дорогі подарунки або заклади. Проте, Мирослава ніколи не соромилася мене. Вона просто любила мене. Ми були щасливі.

На її день народження я зробив пропозицію своїй коханій, і вона погодилася. Настав час знайомства з батьками Мирослави. Я думав, що воно пройде чисто формально. Але помилився.

Знайомство з батьками нагадувало справжній допит. Їх цікавило, чи зможу я забезпечувати їх дочку, адже вона не звикла відмовляти собі в чомусь. І як я це збираюся робити, зважаючи на те, що я просто офіціант. Чи є у мене машина, тому що недавно, вони купили Мирославі автомобіль. Також, де ми будемо жити, якщо своєї квартири у мене немає?

Я ледве дочекався закінчення цієї вечері. Оля заспокоювала мене тим, що вони просто хвилюються за неї і бажають тільки кращого, ось і перегинають палицю трохи. Але, з часом, вони приймуть мене і полюблять. Надалі, батьки дружини не висловлювали свого невдоволення моєю кандидатурою, але я відчував його в ставленні до мене і розмовах.

Читайте також Зовсім йому не пара, не красива, з села, з неблагополучної сім’ї, заздрісна дівчина. Це слова свекрухи, яка віддала єдиного синочка незрозуміло кому

Настав день весілля. Все було чудово. Гості веселилися, говорили тости, дарували подарунки. Тоді мені здалося, що тесть з тещею трохи заспокоїлися і ставляться до мене по-родинному. Несподівано для нас, теща вручила нам ключі від квартири в якості весільного подарунка. Це був приємний сюрприз.

Після весілля ми зайнялися ремонтом свого гніздечка. Він тривав кілька місяців. Весь цей час ми з Мирославою жили у мене в орендованій квартирі. Коли ремонт закінчився, ми відсвяткували новосілля. Батьки дружини розглядали все, захоплювалися і хвалили. За вечерею теща несподівано сказала, мовляв, мені дуже пощастило з дружиною, дівчина з достатком і квартирою. Не треба думати про житло. Що я знайшов собі дуже вигідний варіант. Для мене ця фраза прозвучала не зовсім однозначно.

Трохи пізніше, коли ми вже остаточно переїхали в подаровану квартиру, ми зібралися піти прописатися. Заїхали до батьків дружини за документами. Почувши про наші плани, теща несподівано заявила, що ця квартира подарована їх доньці і належить тільки їй. І що прописувати мене там, вона не дозволить. Мовляв, раптом ми будемо розлучатися, і я почну претендувати на частину від неї і так далі.

І що це буде абсолютно не справедливо, так як ніякого відношення до цієї квартирі, і прав на неї я не маю. Дружина почала захищати мене і переконувати матір, але та залишилася непохитна. Прописатися могла тільки їхня дочка. Теща з дружиною посварилися, ми пішли ні з чим. Такого повороту подій я ніяк не очікував.

Як мені поступити правильно і переконати тещу, що я не переслідую ніяких матеріальних вигод? Що, якщо теща буде звинувачувати мене в корисливих цілях, і дружина, в кінці кінців, почне сумніватися в мені? Як мені вирішити це питання з мамою моєї коханої мирно?

Не дарма кажуть, що різниця у статках між нареченими, може серйозно вплинути на їх подальше сімейне життя. Я вже у цьому переконався.