Перейти до вмісту

Не дивлячись на те що я рада відсутністю свекрухи в моєму житті, інколи мені здається що така поведінка супроводжується звичайною байдужістю.

Моя свекруха досить молода жінка їй 41 рік, вона багато чого досягла за своє життя. У неї два сина, які наразі турбуються про себе самостійно, дякуючи їй. Зі своїм чоловіком знайома зі шкільних років. Це було справжнє кохання. Коли старшому сину моєї свекрухи виповнилося 9 років вона стала вдовою. Нещасний випадок змінив її життя кардинально.

Вона мусила бути сильною і виховувати двох своїх синів. Вона працювала за своєю спеціальністю фінансистом. Протягом кількох років стала займати керівну посаду. Своїх хлопчиків забезпечувала по максимуму та з умовою, що з наступом повнолітнього віку вони працюватимуть та вчитимуться утримувати себе самостійно.

Читайте також Єдине про що вони можуть думати – це гроші.

Хлопці старанно навчалися в школі і відповідально готувалися до вступу в університет, дуже вдумливо обирали свою професію майбутню професію, так як саме вона дозволить їм заробити на себе та свою майбутню сім’ю.

Своїх синів свекруха ростила турботливим та сміливими, тобто справжніми чоловіками і власним прикладом завжди показувала, що не має нічого неможливого. Для того аби бути успішним потрібно докладати чимало зусиль та працювати над собою. Лише титанічна праця дозволяє зривати великі плоди.

Я вийшла заміж за старшого сина. Ще в студентські роки у вигляді почали зустрічатись і незабаром почали жити разом. По закінченню університету ми зіграли весілля, отримали подарунки від свекрухи у вигляді гарного відпочинку в Європі та допомогла з організацією весілля.

 

В нашій сім’ї нарешті появився синочок. Ми з чоловіком дуже раді цьому факту. Це було бажання нас обидвох. Свекруха приїхала до нас звичайно аби побачити онука, привезла багато різноманітних подарунків і все найнеобхідніше. Погостювала не дуже довго, побавила онука два дні та поїхала по своїх справах.

Знаю, що моя свекурха ділова жінка, а ще вона досить молода. Крім того нещодавно познайомилася з чоловіком який їй симпатизував. Вони разом їздили на відпочинок та проводять багато часу разом.

Одного разу ми зателефонували та попросили посидіти з нашим сином, сверкуха одразу сказала що їй не виходить. Попросила нам розібратись самим, так як ми можемо самостійно впоратись з будь-якими проблемами.

Було ще одне питання, яке стосувалось коштів, нам необхідна була позика, яку ми хотіли попросити в свекрухи. Мої батьки не надто багаті і напевне не змогли б нам допомогти, тому чоловік звернувся до своєї мами, яка відмовила і в цьому проханні. Пояснивши тим, що ми дорослі люди і самі вирішуємо свої проблеми.

Мої батьки допомагають нам як можуть проте вони не мають достатньо фінансового забезпечення аби допомогти вирішити нам проблему пов’язану з позикою. не розумію свекруху, невже не можна допомогти рідному сину в тяжку хвилину. Тим більш до цього ми справді всі проблеми вирішували самостійно.