Перейти до вмісту

Не хотіла дівчина ще ставати матір’ю.

Дівчина дізналась, що чекає дитину. Макар був щасливий, про дитину він мріяв давно. А от Олеся плакала не від щастя.Не хотіла дівчина ще ставати матір’ю.

-Мені двадцять три роки! Я не хочу брати на себе таку відповідальність!

Всіма правдами та неправдами чоловік вмовив дружину не позбуватись дитини

Через декілька днів про поповнення в родині розповіли всій рідні. Мати й батько Олесі були невимовно раді, що не можна сказати про матір Макара.

—Я ще занадто молода, аби ставати бабою. На мене не розраховуйте.

Читайте також Обліпиховий сік

Молоде подружжя не очікувало такого, тому навіть не знайшли, що відповісти на таку грубість. Після тієї розмови Олена Степанівна більше не з’являлась на порозі, та не відповідала на дзвінки.

Інколи від знайомих дізнавались, як вона живе, та чи все добре. Батьки Олесі декілька разів намагалися зустрітись з нею, але все було марно. Жінка не бажала нічого навіть чути.

Незабаром прийшов момент пологів. В результаті недбалості лікарів, які покинули дівчину без догляду, вона не витримала. Занадто багато втpатила кр0ві.

Чоловік залишився один — на — один з дитиною, роботою, та орендованою квартирою. Навіть рідна матір не обізвалася. Деякий час поживши сам, чоловік вирішив звернутися до тестя з тещею. Самому впоратись з усім просто неможливо.

Вони ще в пологовому сказали, щоб той переїздив до них жити. Теща вже на пенсії, сидить вдома. Без ніяких проблем змогла б дивитись за немовлям. А тесть працює на пів ставки, тому теж пів дня вдома. Х

лопець не хотів просити допомоги, звик все життя тягнути все самотужки, проте ситуація вимагала змін та допомоги. Тієї ж миті, чоловік взяв телефон до рук, зателефонував батькам. Слухавку взяла Тетяна Михайлівна.

-Сподіваюсь ти телефонуєш, щоб ми приїхали по ваші речі?

-Так… дуже потрібна ваша допомога… — Макар ледь не плакав в цей момент.

В житті складаються різні ситуації. Не всі вони несуть позитивний характер. Головне щоб поряд були люди, які зрозуміють і підтримають