Перейти до вмісту

Не можу переступити через себе, хоч і дуже сильно тягне до сина. Ось він вже точно ні в чому не винен.

Зрада? Ні, не чули! Впевнено я думав багато років.

Та й, навіть зараз згадуючи минуле, я не можу зрозуміти, як так? Чому мене так легко обдурили? Що я зробив не так?

Може бути, я звичайно був не ідеальним чоловіком, але по-моєму, було б чесніше, моєї колишньої вже дружині сказати про це мені, а не шукати розраду на стороні, і вже тим більше, видати чужу дитину за мого.

Почався мій той фатальний день з походу в поліклініку. Син видужав, і нам потрібно було просто взяти довідку в садок про те, що дитина здорова і не контактний.

Зайшовши в поліклініку Славік кинувся в натовп дітей, а я похмуро сів на лавочку. Черга перед нами була просто величезна. Від нудьги я давай гортати карту.

Медична карта нітрохи мене не розвеселила: стандартні аналізи, прийоми, комісії …. цікаво було тільки розвиток дитини до року, де помісячно вказувалися нові навички нашого синочка.

Читайте також: Я виконала останню волю чоловіка, а все інше – час залiкує…

Перечитавши все це 101 раз, я звернув увагу на цю сторінку, її я зазвичай ніколи не читав – це була виписка з пoлoгoвого будинку.

Оглянувши чергу, і зрозумівши, що сидіти ще не менше півтори години, я вирішив вивчити і першу сторінку. Так, що там у нас? Інфо про шкалою Апгар, група кpoві дитини …. мій погляд знову кинувся на групу кpoві ….

Я сидів і не кліпав, а потім поліз в телефон, щоб «погуглити». Справа в тому, що у моєї дружини і у мене 1-а група крові, а у нашого …? А у дитини – 2-а.

Погугливши і переконавшись, що такого бути не може, у мене не залишалося сумнівів. Це не мій син.

Не буду описувати весь спектр почуттів, які у мене були.

Дружина зізналася, просила пробачити, давила на те, що сина я виховую вже 5 років. А я не можу більше.

Не можу переступити через себе, хоч і дуже сильно тягне до сина. Ось він вже точно ні в чому не винен.