Перейти до вмісту

Не нехтуйте роботою Всесвіту. Історія, яка допоможе здійснювати давно забуті мрії.

У понеділок о 9:00 у них нарада і обговорення поточних мрій. Начальник відділу зачитує нові надходження бажань з планети Земля, всі інші переписують їх у свої щоденники. Петрик мріє стати письменником. Коля кухарем. Наташа фотографом. Ну наприклад.

Потім начальник такий: “Ну все, хлопці, працюємо! Ми ж відмінна команда! Ми професіонали!”

І понеслося. Вони придумують якісь неймовірні сценарії і сюжети. Точно розраховують час і місце, щоб зіштовхнути людину з випадковими людьми і подіями. Складають план і графік. Узгодять із суміжними групами, щоб здійснення мрії Петрика ніяк негативно не вплинуло на здійснення мрії Колі. Проробляють колосальну роботу. Не сплять ночами, не бачать дітей і кота. Мріють, що після цього проекту обов’язково попросять у шефа відпустку.

І ось проект підписаний. Всі інстанції узгоджені. Настає день Х. Він обведений в календарі червоним. Все погоджено з астрологічними відділом. Близнюк в Овні, все як годиться.

Людина виходить з дому. Розуміє, що забула ключі. Поки бігав за ключами, запізнився на автобус. А на роботі начальник звір і терміновий проект. Людина викликає таксі, розуміє, що сьогодні залишиться без обіду, тому що на таксі підуть останні гроші. З зіпсованим настроєм плюхається в машину. Таксист вирішує розрядити обстановку і робить радіо голосніше. Грає Лєпс: “Найкращий день”. Людина просить переключити. На іншій радіостанції оголошення. Така-то студія за такою-то адресою оголошує новий набір в художню школу. Телефон повторюють два рази. І таксист такої говорить. “О, в художники кличуть. У мене племінниця теж добре малює. Їй 5 років зараз, а всі говорять, що талант”.
І чоловік йому каже сумно: “Я теж в дитинстві добре малював”.
А по радіо знову оголошення повторюють.

Читайте також:Домашня шинка на свята. Приготування в духовці.

Там на небі всі дивляться на це зі схрещеними пальцями. Ніхто не дихає. Не ворушиться. В туалет ніхто не виходить. Муха завмерла в польоті.

Людина переписує номер телефону в свій блокнот.

Вся креативна група видихнула. Відкорковують шампанське. Всі аплодують і сміються. Хтось підхопив іншого кружляти в танці. Хтось покликав на радощах колегу на побачення.

А чоловік прийшов додому. Розповів дружині. І вона йому каже: “Що це ти надумав?? Що за дурниці?”

І людина така. Дійсно, що це я собі надумав. Дурниці якісь. Не малював вже з дитинства. Ну так, згадував про це недавно. Хотів навіть кисті купити. Але якось все зайвих грошей не було. Як я піду туди? Засміють же.

І там на небі всі такі. Та ну на…!!

Так що ж таке. Хтось театрально жбурляє папір зі столу зі словами: “Я не можу так більше працювати!!!” Побачення скасовується. Шеф викликає начальника відділу виконання мрій з вимогою звіту. Хто винен? У чому косяк? Розбір польотів. Позбавлення премій. Ніякої відпустки. Вдома сумують діти і кіт.

…Загалом, не дратуйте Всесвіт. Там же реально стараються. Без відпусток працюють.
Не дратуйте.

Користайтесь моментом, який посилається спецільно для вас. Не змушуйте розчаровуватись у вас. Зробіть все, щоб здійснення мрії відбулось. Ті чинники, які вам заважють, насправді, нічого й самі не варті. Тому, звісно вирішувативам, але ніого ніколи не дається людині просто так.