Перейти до вмісту

Не підривайте свою репутацію. Ніколи не розказуйте про ці 9 речей.

Те, що не потрібно розказувати, навіть подругам. Не підривайте свою репутацію.

1. Комплекси з приводу своєї зовнішності. Розумні жінки не акцентують увагу на своїх уявних недоліках. Вони знають, що це не допоможе їм від них позбутися, а тільки приверне до них ще більше уваги. Замість цього вони підкреслюють свої достоїнства і вміло ними грають.

2. Не розповідайте в подробицях про свої відносини. Для вас це добре, але коли ви все це розповідаєте своїм друзям, вони схильні фокусуватися тільки на поганому, і тим самим ви применшуєте свої відносини і псуєте репутацію вашої пари.

3. Коли емоції “грають” після розриву відносин. Коли ви відправили йому мільйон повідомлень або дзвонили невтомно, поки у вас не сіла батарея. Коли ви дзвонили йому в двері, ридаючи, або зважилися на відчайдушну помсту. Майже у всіх таке трапляється – ви це зрозуміли і вже пішли далі. Але не варто цим ділитися з іншими – це ніколи не буде на вашу користь.

4. Кількість чоловіків, з якими у вас були близькі. Тут немає правильної відповіді, тому просто будьте дорослими людьми, змиріться, що у кожного з вас було своє минуле, і йдіть далі. По одній цифрі не можна судити: в однієї дівчини було 5 чоловіків, але з кожним з них вона зустрічалась довгий період; а в іншої було троє, але всіх вона змінила протягом одного тижня. Не намагайтесь порівнювати.

5. Ваші стежки онлайн. Не секрет, що ми часто заходимо на сторінки колишніх або потенційних, щоб якомога більше провідати про їхнє життя. Але це не те, чим можна пишатися. Не показуйте свою слабку сторону.

6. Те, що ви все ще думаєте про колишнього. Це можна говорити подрузі чи мамі, але явно не новому чоловікові, навіть якщо він сам це розуміє. Тож краще  – не розказувати.

7. Скільки грошей ви заробляєте чи витрачаєте. Гроші – це дуже складна тема, яка може викликати найрізноманітніші почуття: від тривоги і невпевненості в собі до ревнощів і засудження, або гірше – заздрощі.

8. Ваша думка про його родину і друзів. Немає необхідності ділитися своїми особистими конфліктами з кимось важливим для вашого чоловіка. Якщо йому і доведеться робити вибір, швидше за все він буде не на вашу користь.

9. Чужі секрети. Це лише ознака, що вам не можна довіряти.