Перейти до вмісту

Не стійкі парфуми? Це можна легко виправити, головне дотримуватись цих правил.

Не всі з нас готові носити в сумочці великий флакон аромату (особливо якщо в колекції він представлений тільки в обсязі 100 мл), навіть найулюбленішого. Він може пролитися, та й сумка через флакона стає важчою.

Але пахнути як травнева троянда, жасмин самбак або ваніль з Мадагаскару (потрібне підкреслити) хочеться цілий день. Адже для багатьох дівчат аромат – це частина іміджу, невидимий парфумерний одяг. Щоб улюблене “вбрання” було на вас весь день, використовуйте цю інструкцію. Ці поради допоможуть вам тримати ваш аромат на собі якомога довше.

1.Зволожуйте шкіру

Будь-який аромат містить у складі парфумерні масла. Вони не тільки покривають шкіру вуаллю, але й живлять її. Якщо дерма у вас страждає від зневоднення, вона просто жадібно ввібрає в себе всі парфумерні масла, а аромат стане менш помітним, а то і зовсім зникне.

Тому перед тим як нанести парфум, зволожте шкіру за допомогою крему, бажано, щоб він був без віддушок (інакше вони переб ‘ють флер парфумів). Або ж використовуйте спеціальний парфумерний крем, який часто представлений в колекції з ароматом.

2.Придбайте парфумерну вуаль для волосся

У компанії з парфумом можна використовувати вуаль для волосся. Пряді добре вбирають аромат і фіксують його. Вуаль не шкодить здоров ‘ю волосся, оскільки не містить спирту (він сушить локони і робить їх ламкими).

Читайте також:Подаю на розлучення. Набридло!Ні, не розлучайся.Дивись на дружину, як вчить Господь.

3.Вибирайте аромат у концентрації “духи”

У парфумах міститься найбільша концентрація ароматних мастил порівняно з іншими представниками парфумерної сім ‘ї. Вони тримаються на шкірі до шести і більше годин. А ось туалетна вода випаровується за дві-три години, парфумерна – за чотири.

4.Правильно наносіть аромат

Навіть якщо ви погано відчуваєте аромат на шкірі після його нанесення, це не привід облитися парфумом з ніг до голови. Якщо ви це зробите, то будете пахнути дуже різко, так, що в ліфті з вами ніхто їхати не захоче.

Щоб не відштовхувати, а розташовувати до себе людей (а аромат на це здатний), щоб зафіксувати парфум на шкірі, розпорошуйте його на так звані гарячі парфумерні точки – це згини ліктів, куп ‘ястя, шкіра за вухами. У цих зонах шкіра найбільш тонка, судини знаходяться ближче до поверхні, дерма швидше нагрівається. Це тепло і робить аромат більш насиченим, дає йому можливість проявити себе у всій красі.

5.Носіть з собою ватні палички

Так-так, саме вони виручать вас, якщо ви все-таки захочете оновити аромат ближче до вечора. Ватна паличка добре вбирає і віддає аромат. І щоб парфум на ній протримався до вечора, добре побризкайте парфумами паличку, загорніть її в поліетилен так, щоб він не розвернувся, і покладіть в сумку. Коли це буде необхідно, нанесіть аромат на парфумерні точки з палички.

6.Нанось аромат відразу після душу
Візьми за правило відразу після душу наносити на шкіру кілька крапель парфуму. Справа в тому, що саме в цей момент, коли шкіра ще розпарена і волога, аромат “прилипає” до неї найкраще. Тому не пожалій зробити пару “пшиків”, коли виходиш з ванни, – легкий шлейф протримається протягом усього дня. А перед виходом з дому можеш вже більш грунтовно оновити аромат.