Перейти до вмісту

Не завжди гарячі напої пити безпечно.

Гастроентерологи дали пояснення з приводу того, у яких випадках гарячий чай та інші гарячі напої можуть бути небезпечними оскільки їх вживання може стати причиною пошкодження слизової оболонки мікроопіком. До таких належать випадки, коли температура споживаного людиною напою перевищує певний поріг. Говорячи про це, лікарі уточнили, що “температура рідини не повинна перевищувати 37 градусів”.

Ще один випадок — звичка запивати гарячим напоєм жирну їжу. Лікарі пояснили, що “якщо жирні продукти запивати гарячим чаєм, то велика кількість жиру, яка таким чином потрапить у організм, може чинити негативний вплив на нього”.

Також небезпечним для здоров’я є поєднання гарячих напоїв і спиртного, особливо міцного алкоголю. У першу чергу не слід змішувати з алкоголем чай, підкреслили експерти. Поєднання гарячого зі спиртним не лише підвищує ймовірність опіку слизової тканини ротової порожнини, горла, органів травного тракту, але також інтенсифікує всмоктування алкоголю. У такому разі посилюється навантаження на серцево-судинну систему, на центральну нервову систему, на органи виділення і на печінку.

Читайте також: Оцет дуже універсальний в домашньому господарстві.

Крім того, додали експерти, компоненти чаю (таніни) можуть впливати на те, що організм засвоїть більше токсичних елементів під час розщеплення алкоголю.