Перейти до вмісту

Не знаю, як мені бути. Адже те, що мій начальник одружений, не означає, що ми не можемо любити один одного.

Мені ніхто нічого не обіцяє, але я вірна йому весь цей час. Але нещодавно у мене з’явився залицяльник і я вперше задумалась про те, що ж мене чекає в майбутньому

Мені 26 років, я завершила вищу освіту і пішла працювати в офіс. Я ще не заміжня, на це є своя причина. Річ у тім, що я закохалась в одруженого чоловіка, а точніше — свого шефа. Так, він мені сподобався ще з часів моєї співбесіди. Він успішний, симпатичний і вихований чоловік. Про його дружину і обох дітей знав весь офіс, адже він не подавав вигляду зрадника.

Під час новорічного корпоративу, який ми усією командою святкували в ресторані, шеф підійшов до мене і сказав, що хоче провести цю ніч зі мною. Я погодилась, ми поїхали до мене і так почався наш таємний роман. Ми разом вже чотири роки. За цей час він підвищив мене в посаді, проте ми не показуємо наших стосунків в офісі. Я отримую від нього багато подарунків, тому я повністю задоволена нашими стосунками. Я звичайно, хотіла б бути не коханкою, а дружиною, проте поки мене такі стосунки влаштовують.

За чотири роки наших стосунків, які я приховувала, до мене залицялись багато чоловіків. Зараз у мене двоє залицяльників, яких я постійно відштовхую від себе: один — мій колега, інший — одногрупник з університету. Колега Роман дуже гарно проявляє ініціативу запросити мене на побачення: він робить сюрпризи, може принести до кави шоколадки або ж просто так покласти квіти на мій робочий стіл. Мені звичайно, це приємно, але я вірна своєму коханому, тому всіляко уникаю Романа.

Читайте також В селі всі люди перешіптувалися, коли дізналися, що я знайшла собі в Польщі чоловіка з житлом, а сина до себе забирати не збираюся.

А от мій одногрупник Олексій дуже довго «бігає» за мною. Він може почекати мене з роботи і підвезти до дому, запрошує у ресторани та навіть дарує подарунки, які приносить кур’єр. Обом хлопцям я кажу одне й те ж: я не хочу стосунків, бо багато працюю. Я ж не можу сказати їм, що я сплю з шефом!

Зараз, я остаточно заплуталася. От дивіться: у мене є чоловік, якого я люблю. Але з яким я буду коханкою або завжди, або до певного часу. Але водночас, є і залицяльники, які так хочуть моєї уваги. Я задумалась над тим, що можу бути щаслива з кимось з них. Не знаю, як мені бути. Адже те, що мій начальник одружений, не означає, що ми не можемо любити один одного.