Перейти до вмісту

Не знаю, як мені віддалитися від свекрухи.

Я була одружена тільки один раз, але маю аж цілих дві свекрухи. А все це тому що мій свекор завів коханку, яка потім змусила його піти з сім’ї. Потім одружився на своїй пасії, так і з’явилася у мене друга свекруха, з якої ми дуже навіть добре порозумілися. Прожили вони в шлюбі тридцять років душа в душу. Зараз свекра вже немає, з його сином, своїм чоловіком, я розлучилася, але з другої свекрухою спілкування підтримуємо досі. Вона прекрасно ставиться до моїх дітей. Своїх то у неї немає, отже немає і онуків. Діти її щиро люблять і раніше ми дуже часто заїжджали в гості.

 

У свої 80 років вона дуже позитивна і спортивна. Ми часто спілкуємося по телефону і вона кожен раз скаржиться на проблеми зі здоров’ям. Але я то знаю, що свекруха хитрує. Просто таким чином вона хоче домогтися більше уваги, а саме, щоб я частіше їздила до неї, так як рідні у неї немає. Шкода, звичайно, але я вже теж не молода, та й своїх турбот вистачає, ніж зі свекрухою няньчитися. До того ж, вона ще за всіх на світі переживе, це точно, бо іноді молоді не такі здорові як вона.

 

Читайте також “Записка від тата”

Якось вона натякала, що готова квартиру відписати мені, в разі, якщо коли-небудь вона захворіє, а я буду за нею доглядати. Так вона така гіперактивна, що я швидше повірю в те, що вона жити буде до 150 років, ніж зляже! Загалом, в мої плани не входить доглядати за квартиру!

Не знаю, як мені віддалитися від свекрухи. Я то і спілкуватися з нею стала через нестачу спілкування з батьками. Начебто і хочеться підтримувати зі свекрухою стосунки, але в той же час набридло грати в гру «переживай старість зі мною».

Думала, може почати телефонувати рідше, але тоді вона починає ображатися.

Зовсім перестати дзвонити — теж не варіант. Все-таки скільки вже спілкуємося, можна сказати родичі. І сама розумію, що витрачаю на свекруху дорогоцінний час.