Перейти до вмісту

Небезпечний вплив гель-лаку: про який вам точно не розкажуть майсти манікюру

Всі ми хочемо, щоб наші ручки та нігті мали гарний вигляд, тому відвідуємо салони та покриваємо нігті гель-лаком. Це дуже зручно, тому, що манікюр залишається ідеальним протягом 2-3 тижнів. Але, зазвичай, майстри не попереджають клієнтів про негативні наслідки його використання, які можуть бути шкідливими для нашого здоров’я.

Про які небезпеки гель-лаку вам не розкажуть майсти манікюру:

1. Гель-лак ослаблює нігті, так, як – це субстанція з особливих полімерів, які застигають під впливом променів уф-лампи. Він просто “з’єднується” з нігтьовою пластиною, тому, для його зняття використовують розчин зі  сильним хімічним складом, який має прямий контакт з нігтем, кутикулою та шкірою не менше 30 хвилин. Через це нігті стають тоншими та ослабленими.

2. На нігтьову пластину погано впливає випромінення під час висушування гель-лаку. Воно є невід’ємною частиною манікюру, тому, що гель-лак висохнути самостійно не може. Для цього використовують лампи з ультрафіолетовим випромінюванням, яке є шкідливим для здоров’я людини. Хоча доза випромінювання не надто велика, але є людей, яким потрібно відмовитися:

  • ослаблений імунітет
  • сонячні опіки на руках
  •  схильність до онкозахворювань
  • проблеми зі шкірою
  • праця в зоні уф-випромінення

3. Уф-лампи негативно впливають не тільки на нігтьову пластину, а й на шкіру навколо нігтів. Людям, у яких ніжна шкіра та є веснянки чи родимки на руках – краще уникати такого впливу.
Також у людей може бути алергя на гель-лак.

Читайт також: Декілька речей, які варто припинити робити, щоб бути по-справжньому щасливим

Для того, щоб відновити нігтьову пластину після впливу гель-лаку достатньо дотримуатися таких рекомендацій:

  • Споживайте продукти, які мають високий вміст кальцію.
  • Завжди робіть перерви, після зняття гель-лаку, дайте нігтям відпочинок на тиждень. Також может протирати їх соком лимона.
  • Робіть ванночки для нігтів з йодом.