Перейти до вмісту

Негативні жіночі звички, які можуть зруйнувати навіть найміцніший шлюб.

Втручання в особистий простір.
Часто, особливо на початку стосунків, жінкам хочеться бути якнайближче до коханих. Тому вони роблять усе для цього, не залишаючи другій половинці майже ніякого особистого простору. Чоловіків це ж просто дратує

Маються на увазі ситуації, коли жінки намагаються щось отримати за допомогою тіла або карають чоловіків відмовою в інтимі. Таке ставлення викликає в чоловіків роздратування.

Чоловіки не хочуть бачити біля себе жінку, яка не може тримати себе в руках і поводиться занадто емоційно. Вони хочуть мати поруч дорослу людину, яка вміє контролювати себе та свої емоції.

Натяки. Насправді всім давно відомо, що чоловіки їх не розуміють, то й не треба намагатися. Краще все сказати відверто, так чоловіки точно зрозуміють усе правильно.

Читайте також:  – Ти залишила мене в дитбудинок колись? Тоді я тобі була не потрібна! Іди, я тобі допомагати не збираюся!

Роль простачки. Чоловікам подобається сором’язливість, але в міру й не вдавана, інакше вони перестають довіряти.

Небезпечні питання. Чоловіки не люблять відповідати на питання про одяг та зовнішній вигляд. «Дівчинка з обкладинки». Психологи ще в 1989 році довели, що красу чоловіки та жінки сприймають по-різному. Тому коли кохана наносить на лице «тонну» макіяжу та одягається в незвичному стилі, щоб тільки бути схожою на модель з обкладинки, чоловікам це не подобається.

Маніпулювання. Чоловіки цього дуже не люблять, тому краще будувати стосунки на щирості та відвертості.

Надмірні очікування. Часто жінки очікують від чоловіка більше, ніж він може дати, а потім ображаються, що він не виконав того, чого насправді не обіцяв. Тому спірні моменти краще обговорювати відразу.

Критика інших. На думку чоловіка, жінка, яка занадто багато пліткує, невпевнена в собі. Безлад. Більшість чоловіків слідкують за своєю гігієною та чистотою в будинку, тому нечупари їм не подобаються.

Командування. Чоловіки прагнуть до управління ситуацією, тому жінки, які намагаються все контролювати, їх дратують.