Перейти до вмісту

Нещодавно в моє життя пролунав тривожний дзвінок з минулого. З’явився мій батько, який добрих п’ятнадцять років і чути про нас нічого не хотів. 

Нещодавно в моє життя пролунав тривожний дзвінок з минулого. З’явився мій батько, який добрих п’ятнадцять років і чути про нас нічого не хотів.
Коли я вчилася на першому курсі університету, мої батьки почали сильно сваритися між собою. Причиною послужила зрада батька, мама якось про це дізналася. Батькова нова пасія була на кілька років старшою від мене. Батька все влаштовувало – з одного боку вірна дружина, з іншого – молода коханка. Та моя мама почувала себе зрадженою і приниженою, не стала це терпіти, тому сама подала на розлучення. Джерело

Розходилися вони складно. Коли батько йшов від нас, він ділив ложки, вилки, ложки і навіть забрав телевізор з моєї кімнати. Ми були ошелешені його поведінкою. Мама то худла, то набирала вагу, і весь час плакала.

Батько пішов жити до своєї молодої пасії, а мама аж через два роки зустріла іншого чоловіка. Вона довго вагалася, чи варто починати їй нове життя, та я наполягла, адже на той час я вже сама вийшла заміж і не хотіла, щоб мама залишалася самотньою.

Всі ці роки батько не цікавився ні моїм життям, ні життям своєї колишньої дружини. А коли я народила дитину, він навіть не прислав мені привітання. Хоча нашим спільним знайомим хвалився, що тепер у нього є онук. З онуками він і досі не бачиться і не спілкується.

Читайте також Ось так вийшло в моєму житті: хотіла мати дитятко, а няньчуся з старенькою свекрухою.Чоловік нас покинув
Коли батько жив з нами, він займав непогану посаду, і мав хорошу зарплату. 80% доходу нашої сім’ї становив його заробіток. Мама майже не працювала, займалася господарством, це батько так захотів. Він взагалі звик, що будь-яке його прохання мама виконує практично миттєво. Він був егоїстом, який ніколи не зважав на наші прохання.

Нова дружина не була до нього такою ж терплячою, як моя мама. А нещодавно батько потрапив під скорочення і залишився без роботи. Зіграв роль і вік, батьку уже далеко за п’ятдесят, нову роботу знайти важко. І коли він перестав приносити гроші, в його новій родині почалися проблеми. Його дружина почала часто ходити на зустрічі з подругами, їхати до своєї мами, показово нічого не готувати.

Він звик, що в нашій родині він завжди був королем, добувачем, перший і найкращий шматок завжди був для нього. А тут його так не шанують. Ось він і раптом схаменувся.

Спочатку згадав, що у нього є дочка і став намагатися налагодити відносини зі мною. А потім розшукав в соціальній мережі мою маму. І давай проситися і розповідати, як він все усвідомив, і як сильно хоче повернутися.

При цьому він, як і раніше, сяк-так продовжує жити зі своєю другою дружиною і сподівається, що ми його пробачимо. Ось тоді то він і розлучиться. Але у мами давно вже нове, щасливе життя і нікуди повертатися вона навіть і не збиралася. Батько зробив свій вибір п’ятнадцять років тому, от тепер нехай з ним тепер і живе.