Перейти до вмісту

Нещодавно від нудьги я вирішила встановити собі додаток на мобільний телефон. Це додаток із сайту знайомств.

Цієї осені мені виповниться 28 років. Я не заміжня, серйозних стосунків у мене нема, та й взагалі сенсу у житті я поки не бачу. Постійно дім і робота, інколи можу піти із подругами випити кави чи вина. Я працювала у великому холдингу, на роботі у мене була одна подруга. Так і проходять дні, тижні, місяці.

Нещодавно від нудьги я вирішила встановити собі додаток на мобільний телефон. Це додаток із сайту знайомств. Там я завантажила перше фото, яке було в мене в телефоні і забула про нього. Через кілька днів я вирішила глянути туди. Побачила кілька повідомлень від різних чоловіків. Вони мене не вразили зовсім.

Читайте також Притча «Як не загубити Жіночність»

Один із них продовжував мені писати, а я час від час відписувала йому. Так ми зустрілися в центрі міста зовсім випадково. Він мене першим впізнав і підійшов, хоча ми зовсім не домовлялися про зустріч.

Так у нас виникли стосунки. Ми почали зустрічатися.
Так тривало більше, ніж пів року. Виявилося, що мій коханий є сином основного інвестора нашого холдингу. Я про це навіть не здогадувалася, точніше я зовсім не знала хто є інвесторами, а тим більше їхніх дітей.

Одного дня Сергій чекав на мене біля роботи, я вибігла радісна до нього і ми поїхали в кіно. Наступного ранку моя подруга запитала мене чи я знаю, що це син нашого основного інвестора. Я була злегка шокована. А далі її слова мене ще більше здивували. Виявилося, що кілька років тому у них були стосунки, але вони не склалися. До слова моя подруга з роботи марить тим, щоб вдало вийти заміж, точніше дуже вдало.

До того моменту, як я дізналася хто такий Сергій, у нас уже були міцні стосунки. Ми часто розмовляли на тему спільного майбутнього і одруження.

Тільки от тепер я зовсім не знаю, як мені бути. Попереду ж знайомство із моїми і його батьками. Звичайно ж його батько поцікавиться місцем моєї роботи і подумає, що я до деталей продумала, як окрутити його сина. Але ж все зовсім не так.
Та й якщо у нас буде весілля, то у мене і дружок нема. Єдині хто б міг ними бути – це моя двоюрідна сестра по татові і ця подруга з роботи. Але бачу, що з нею це зовсім не той варіант.