Перейти до вмісту

Нещодавно Вові виповнилося 43 роки, він був вже чотири рази одружений, але жодного разу він так і не зумів зберегти відносини.

Він вирішив набрати номер телефону і одразу почув знайомий голос. Вова не став нічого говорити, мовчав, лише чути було, як поруч з нею радісно бавилася дитина. Ось він і подумав, що вона вже напевно давно вийшла заміж і щаслива з іншим чоловіком. Потім поклав телефон і почав згадувати все, що було зв’язано з нею. Він так хотів її побачити, побути поруч з нею, поговорити…

Три роки тому, Оля була засмучена через те, що Вова вирішив поїхати без неї. Тим більше коли вона сказала йому, що має дитину. Він з сумом дивився на неї. По його погляду можна було зрозуміти, що він не готовий до відповідальності, а його всі плани та мрії зруйновані. Всього лише за декілька хвилин після цієї розмови, він встав та залишив дівчину наодинці зі всіма проблемами.

Читайте також  Перш ніж розпочати відносини, потрібно уважно поглянути на поведінку людини та на те, як вона спілкується з людьми.

Вона прекрасно розуміла, що тепер в його житті місця для неї немає. Коли Вова приїхав знову в своє місто, через три роки, Ольга сама вирішила йому зателефонувати та запропонувала зустрітися. Він одразу ж поїхав на зустріч, думав, що вони налагодять відносини і все буде як раніше. Але доля дуже мінлива річ. Оля повідомила йому, шо досі його щиро кохає, але він залишився в її очах лише безнадійним боягузом, а з таким чоловіком їй точно не по дорозі.

Після цієї фрази, Оля встала і пішла, вона більше не хотіла знати як він живе та що робить. Нещодавно Вові виповнилося 43 роки, він був вже чотири рази одружений, але жодного разу він так і не зумів зберегти відносини. Тепер, коли він приходить додому в порожню квартиру, то прекрасно усвідомлює, що колись у нього був шанс виправити ситуацію, але злякався, а другого шансу доля не дає.

У нього не було рідних, а самотнє життя йшло з ним пліч-о-пліч. Одного разу він побачив, як вона разом з чоловіком та хлопчиком гралися в парку. Хлопчик весело усміхався і називав цього чоловіка татом. Вова пройшов їм на зустріч, але Оля не показала жодних емоцій, його більше немає в її житті.