Перейти до вмісту

Несподівані факти про кохання і стосунки

* Наші ідеал краси – дуже мінливий

 

Сьогодні знайомство онлайн є одним із найпоширеніших способів зустріти майбутню дружину чи чоловіка. Але ваш профіль є лише одним із мільйона інших, і ця думка здається доволі неприємною.

 

 

Утім, як свідчать дослідження, привабливість обличчя великою мірою залежить від фото, яке ми бачили перед ним. Якщо воно здалося нам симпатичним, то й світлина наступного користувача виглядатиме привабливішою.

 

 

* Протилежності притягуються не завжди

Деякі риси особистості є перевагою для стосунків, незалежно від того, чи їх мають обидва партнери, чи лише один. Це насамперед доброзичливість і низький рівень нейротизму.

 

Втім, для деяких інших рис вдачі важливим виявляється їхня комбінація в партнерах.

 

Наприклад, тривожні особистості зі страхом бути покинутими отримують більше задоволення від стосунків з партнером зі схожим характером.

Для стосунків також добре, коли обидва партнери – або жайворонки, або сови.

 

 

* Так, шлюб робить вас щасливішим – але не назавжди

 

Пари, які добре пасують одне одному, зазвичай згодом одружуються. Але що це означає для вашої особистості – і вашого задоволення від життя?

 

Щодо зарозумілості подружніх пар, цей ефект дійсно існує і пов’язаний з тим, що молодята справді вважають себе щасливішими за своїх неодружених друзів – принаймні деякий час.

 

Задоволення життям у багатьох людей підвищується після шлюбу, але за декілька років, як правило, повертається на попередній рівень.

 

 

*Розлучення змінює вашу особистість
Втім, завершення тривалих стосунків також впливають на особистість.

 

Читайте також:Що улюблений колір може сказати про ваш характер.

 

Наприклад, дослідження, в яких брали участь люди середнього віку, показали, що жінки після розлучення стають більш відкритими та комунікабельними.

 

Як розлучення впливає на нашу особистість

 

Розрив тривалих стосунків впливає на особистість людини, але від її характеру також залежить, як вона впорається з драматичними змінами в житті.

 

Екстраверти часто одружуються знову, тоді як невротики, як правило, мають низку нетривалих стосунків.