Здоров'я

Нестача вітамінів проявляється на вашому обличчі. Вживайте правильні продукти

Опухлі очі

Якщо ви просинаєтеся з опухлим виглядом обличчя досить часто то це може означати, що у вас не достатньо йоду в організмі. Такі ознаки часто приводять до перевтоми організму та можлива сухість шкіри, надмірна вага та ламкі нігті. Включайте в свій раціон побільше квасолі, журавлини, полуниці та ламінарії.

Сухе волосся

Ідеального волосся не існує та, якщо воно у вас ще й сухе це означає, що вам не вистачає вітаміну В7 та біотину. Якщо в організмі його дуже мало тоді нігті і ламкість волосся вам забезпечено. Існують різні добавки, щоб підвищите біотин і тоді ви відновите своє волосся.  Радимо приймати мигдаль, яйця, горіхи, зерна.

Читайте також: Досить скаржитися на те, що ви нещасливі. Щастя у вас самих

Бліді губи

Блідність губ свідчить про нестачу заліза та можливість анемії в організмі. Якщо організму не вистачає заліза то ваша імунна система послаблюється і ви вразливі до різних простуд. Їжте достатньо морепродуктів, овочів, горох, та квасолю.

Бліда шкіра

Якщо у вашому організмі не вистачає вітаміну В12 можливо тому у вас такий колір шкіри. Шкіра тоді має втомлений та тьмяний вигляд. Також, якщо у вас гладкий язик це може означати, що вам не вистачає цього вітаміну. Вживайте такі продукти як м’ясо, лосось, сир.

Кровоточать ясна

Це не є трагічно коли кров виділяється з ясен іноді та, якщо це часто то вам не вистачає вітаміну С. Якщо мало вітаміну то це призводить до стану який зветься цингою. Харчуйтеся такими продуктами як – перець червоний, апельсини, броколі, листова капуста та грейпфрут. Якщо ви відчули, що з вашим організмом відбуваються дивні речі то не тягніть а зразу звертайтеся до спеціалістів.