Перейти до вмісту

Невдовзі зателефонував знайомий лікар, який знав про їхню проблему, і повідомив, що в будинок маляти привезли дівчинку, від якої відмовилась мама.

У Вікторії з Максимом весілля було бурхливе. Звичайно, спочатку вони хотіли тихенько зареєструвати шлюб, посидіти з батьками в ресторані й все. Але, коли дізналися друзі про їхні плани, то ніяких заперечень не сприймали. Сказали, що прийдуть привітати всією їхньою компанією. Тому вирішили, що, мабуть, з друзями веселіше буде, і не прогадали. Довго пам’ятали їхнє весілля, адже гуляли до світанку, бажали молодим всього, що тільки можна побажати, а найбільше уваги приділяли майбутнім діточкам, щоб не менше двох, а можна і п’ять.

Подружжя також вирішили не баритись з приводу появи первістка. Адже обом їм уже було за тридцять. Але проходили місяці, а тест так і не показував дві смужки. Порадившись між собою, вирішили звернутись до лікарів у хорошу клініку. Пройшли всі обстеження, і ось лікар запросив до кабінету. Сказав, що все в нормі й у Вікторії, і у Максима, але між ними несумісність, тому не можуть мати дітей. Та, додав лікар, дива трапляються і треба сподіватися на краще.

Читайте також Повчальна історія, яка багато чому навчить вас.

Звичайно засмутились, особливо Вікторія, адже роки ідуть, а вона також хоче бути мамою. Довго радились, щодо усиновлення, адже це така відповідальність, і звичайно відразу виникає багато запитань. Одне з яких, чи будуть любити усиновлену дитину?

Невдовзі зателефонував знайомий лікар, який знав про їхню проблему, і повідомив, що в будинок маляти привезли дівчинку, від якої відмовилась мама. Вікторія з Максимом роздумували недовго, адже можуть бути й інші претенденти на маля.

Коли побачили дівчинку, таку маленьку (адже був їй один місяць), беззахисну, і в душі у Вікторії вйокнуло: «моя». Максим також з першого погляду прикипів до малої. Не гаючи часу, пішли в органи опіки, по питанню, як удочерити дівчинку. По дорозі вони вже ім’я придумали майбутній донечці — Мілана, красиво і подобається обом. До них вийшла жінка, довго говорила про відповідальність і ще багато що, але все ж таки видала довгий список для збору документів. Оформлення документів затягнулось більше ніж на місяць, і нарешті, прийшов той день, коли привезли Мілану додому. Нарешті сім’я в повному складі.

Пройшло півроку і Вікторія занедужала, спочатку подумала, що чимось отруїлася, але погане самопочуття не проходило, і Максим повіз її до лікаря. Яке ж було здивування, коли Вікторії повідомили, що жде дитину. На УЗД виявилось, чекають двійню. Дива все ж таки бувають.