Перейти до вмісту

Невидимою ниткою з’єднані ті, кому судилося бути разом

Ми приходимо в цей світ не самотніми, хоч і здається, що народження – це початок, все з чистого аркуша. Нові можливості, нові зустрічі, нові знання. Однак чому тоді дорослішаючи, ми десь в глибині душі знаємо, що в цьому світі є людина, яка дуже схожа на нас, точніше не схожа, а безмірно близька і з якою ми неодмінно зустрінемося. Вона рідніша батьків, ближча найближчих друзів і загадковіша самого Всесвіту. Десь там, за межею розуміння, є вона – призначена, єдина, істинна.

І ми йдемо по дорозі життя з невідступним відчуттям, що ось-ось і ви зустрінетесь. Можливо, за найближчим поворотом, може на наступному тижні, а може при найнеймовірніших обставинах. Все може бути. А тим часом, зустрічаються на шляху інші люди – цікаві, красиві, розумні, привабливі. Гормони грають, почуття вирують, суспільство не проти. Здається, що це навіть любов. Майже справжня.

Читайте також Кожну зароблену копійку відправляли матері, нічого собі не залишали як багато інших молодих заробітчан.

Але проходить час, і з ним повертається відчуття, що щось не те. Той маячок в грудях, який тягне шукати Його, справжнього, не зник. Значить той, хто поруч – не істина. Вабить дорога життя далі, кудись у морок і невідомість, кудись, де можливо є Він, той Інший. І йде людина далі. І нова зустріч. І новий вир почуттів. Але знову мимо…

І чим більший шлях вона проходить, тим менше віри залишається, що можлива зустріч. І сумніви пробираються – а чи існує той, кого я шукаю?

Знайти, відпустивши
Знаєте, саме тоді, коли відпускаються всі спроби когось знайти, коли повністю приймаєш той факт, що Іншого не існує, коли повністю відпускаєш і приймаєш даність речей і свою самотність зокрема… Лише тоді відкриваються невидимі лазівки Буття. Лише тоді та невидима чарівна нитка натягується і безперешкодно посилає сигнали того, Іншого. І події складаються, і чудеса трапляються, і зустрічаються дві самотні душі, що вже втратили будь-яку віру знайтися.

Чарівною, невидимою ниткою з’єднані ті, в кого дороги повинні перетнутися. Вони знайдуть один одного лише тоді, коли пізнають суть свободи і самотності, коли мудрість візьме верх над дурістю, усвідомленість над невіглаством, прийняття над упертістю. Лише тоді їх серця зазвучать в унісон, коли гординя і егоїзм складуть свої повноваження, лише тоді душі вкажуть стежку для возз’єднання, коли готовність любити щиро досягне свого піку. А це можливо лише пізнавши альтернативу, пізнавши то, що не є коханням.

Готовність кохати
Вони зустрінуться. Чисті, щирі, рівні, готові кохати, готові дарувати, готові стати ще краще. Тому що двоє – це вже не один. Удвох вони сильніші. Примножені почуття, примножена мудрість і ціла вічність дня експериментів. Їх зустріч – це нові можливості, які можна осягнути тільки в парі. І світ буде їм аплодувати, бо такий союз завжди несе світло і знання для всіх оточуючих.

Ні відстань, ні люди або складні обставини не зможуть їм перешкодити виконати свою місію. Вони зустрілися – а значить, вже все відбулося. Все інше тільки питання часу. Головне пам’ятати, що справжня любов – це не іскра в багатті життя. Справжня любов – це і є багаття. І в її полум’ї згорить все, що буде заважати їм возз’єднатися.