Перейти до вмісту

Не зважаючи на те, що мені було уже 45, я вирішила розлучитися з чоловіком. Я зрозуміла, що жити з цією людиною більше не зможу і не буду ніколи

З чоловіком у шлюбі я прожила 20 років. Було всяке у житті, суперечки, образи, але поки були молоді – усе прощалося.

У старшому віці, я все більше почала помічати його скупість, лінь, тягу до випивки. І все одно була разом з ним, але сталася цинічна і противна брехня, після якої я вирішила остаточно розійтись з чоловіком.

День народження нашого сина ми вирішили відсвяткувати в кругу сім’ї. Я накрила стіл та разом з сином чекали чоловіка з роботи. Години проходили за годинами, а його не було і на дзвінки він теж не відповідав. Ранком я почала обдзвонювати усі лікарні та друзів чоловіка. Але відповіді мені так і ніхто не дав.

Чоловік прийшов додому на наступний день ввечері і сказав, що його затримала поліція й він просидів там цілу сутку. Пройшло трохи часу і я дізналася правду: що у той вечір він святкував день народження шефа, а потім з секретаркою поїхав до неї додому, де вони ще провели вечір удвох.

Читайте також: Ваші ніжки будуть ніжними та доглянутими: домашні ванночки з содою

А ще одного разу, я знайшла у чоловіка другий телефон, який він приховував від мене. Я його знайшла. Телефон був дорогим і це мене розізлило, адже коли я просила гроші на нове пальто і сумочку, він не дав, сказав, що потрібно економити гроші.

Ще було багато різних історій. Хоча мені було уже 45 і дорослий син у нас, я вирішила розлучитися з чоловіком. Крім відрази, я більше нічого до нього не відчувала. Я зрозуміла, що жити з цією людиною більше ніколи не зможу і не буду.

Правда, він ще довго бігав за мною, просив вибачення, виправдовувався, але я назавжди викреслила цю людину із свого життя. Зараз я щаслива і міняти більше нічого не хочу.