Перейти до вмісту

Ну навіщо там ставитися до онуків? Я не можу цього зрозуміти.

Наші свекри дуже люблять своїх внуків, тому завжди телефонують нам і просять, щоб на вихідних ми залишали дітей у них.

Одного разу, моя п’ятирічна донечка почала мені розказувати досить дивні історії:

– Мамо, бабуся весь час хоче, щоб я прибирала, щось їй приносила, мила.

Деякий час я взагалі не звертала уваги на слова донечки, думала вона перебільшує. Але недавно сама помітила, коли були у гостях: то дідусеві потрібно принести чашку або окуляри, то подати свекрусі рушник і повитирати посуду. Весь час вони просять це зробити моїх дітей: синочка, якому тільки виповнилося три роки, та донечку. Я розумію, якби вони були старші, так їм лише по 52 роки! Це ж не є старість! Складається враження, що їм просто лінь робити деякі речі самотужки.

Читайте також І ось тільки через годину до мене дійсно, що це просто його коханка принесла нам на поріг їхню дочку.
Їхня сусідка по секрету розповіла мені, що коли приходила до них на чаювання, то помітила, що мала перемивала гору посуди. А їй лише 5 років виповнилося!

Ну навіщо там ставитися до онуків? Я не можу цього зрозуміти. Нехай діти бавляться розвиваються у такому віці. Моя мати, наприклад, завжди приносить їм гостинці, іграшки, в неї вони завжди усміхнені, радісні.

А ці собі добре влаштувалися, знайшли безплатну робочу силу. Хочу сьогодні поговорити про це зі своїм чоловіком. Я не хочу, щоб моїх дітей експлуатували. Потрібно це все припиняти. Ще не вистачало, щоб вони почали там прибирати та готувати. Впевнена, що скоро й до такого дійде!

Я не хочу сваритися, але й приховувати від чоловіка свого роздратування не буду.