Перейти до вмісту

Ну за що нам це?.. Така гарна дівчина – і така мерзенна професія.

Син і Катя зустрічаються вже три роки. Ми з чоловіком нічого не мали проти, дівчина симпатична, вихована, спокійна. Ми не дуже часто бачилися, бо син вже давно живе окремо, спочатку знімав житло, а цього року купив квартиру. Та ті рази, що вони заходили до нас у гості вдвох, Катя завжди справляла на нас гарне і позитивне враження.

Самі ми з чоловіком якось у сина не питали, а він не розповідав, чим займається його кохана. Тобто ми з чоловіком не знали, ким вона працює. Ми знали лише, що наче вона медик.

Читайте також Я зустрічаюся з двома жінками, вони дружини моїх друзів. Не знаю навіть, навіщо я це роблю

І ось син і Катя вирішили одружитися. Минулого тижня мені подзвонила майбутня синова теща, мама Катерини, і запросила нас з чоловіком в гості: познайомитися, весілля обговорити.

Пішли ми у призначений день до майбутніх сватів. Зустріли нас пристойно, накритим столом. Ну і ми не з пустими руками: з квітами для господині і майбутньої невістки, з шампанським і ікрою. Сиділи, їли, говорили. І якось слово за слово – і ми з чоловіком про все дізналися.

Чесно скажу: ми ледве зі стільців не попадали. Виявилося, наша майбутня невістка – патологоанатом!

Ну за що нам це?.. Така гарна дівчина – і така мерзенна професія. І це буде мама моїх онуків! Ну не хочу я, щоб моя невістка кожного дня цією діяльністю займалася. Ну що ми рідні скажемо, знайомим?

Я дуже розгублена, не знаю тепер, як відмовити сина одружуватися з цією дівчиною! Так, вони зустрічаються три роки, кохання і все таке. Але він ще молодий, зустріне дівчину нормальної професії.

Наступного ж дня після тих відвідин я сказала синові, що проти Каті, за винятком, якщо тільки вона змінить роботу. Але син, Станіслав, сказав, що Каті ця робота подобається і він не буде її змушувати залишити це діло. Ну ви уявіть тільки, так і сказав: «Мамо, облиш і не лізь, це справа її життя.»

Те саме мені говорить і чоловік – не лізти. Але я знаю, що і йому не до вподоби невістчина робота. Пошуткував чорно: «Дивись, Олено, можливо ще пригодиться невістка як спеціаліст!»

Але мені не смішно зовсім! Не заспокоюся, поки син або не покине її, або Катя не погодиться на інше заняття.