Перейти до вмісту

Образити словом можна дуже сильно.

Так неприємно і гірко чути від коханої людини, що ти робиш щось не так. Чесно, спочатку я намагалася готувати, прибирати, прати, фарбуватися краще. Хоча готую я дуже і дуже непогано. До професійного кухаря, звичайно, не дотягну, але приготувати кесаділью, качку по-пекінськи і креветки у вершковому соусі зможу запросто. Я не кажу про звичайні страви.

Читайте також: Свою маму я з самого дитинства пам’ятаю строгою. Через деякий час народилася моя молодша сестра, яку вона також не любила, як і мене.

Але будь-яку страву, яку б я не приготувала для чоловіка, з його слів, мама, сестра, колега по роботі роблять це смачніше.

Останній раз, коли приготувала йому книші, то все деко зі стравою полетіло в його сторону. Він сказав, що колега по роботі пригощала його якось книшами, і вони були “ароматні”. Я взагалі не розуміла, що робила, просто так вже дістав цими докорами і коментарями. Сам поличку сім місяців вішав, а в підсумку повісив криво. Господи, так складно взяти рівень, олівець і відзначити? Я б сама зробила, але хотілося побачити, як з “чоловічою роботою” впорається чоловік.

Дивилася тиждень на цю полицю. Як же вона мене дратувала! Перевісила її на два сантиметри вище, щоб приховати криві дірки (отворами їх язик не повертається назвати) в стіні.

Останнім часом готую аби як. Недосолене? На, дорогий, сільничку! Мало спецій? Тримай запашний перець і коріандр!

А останні кілька днів думаю тільки про розлучення. Якого біса я постійно нервую і нервую? Нехай сам собі готує, пере і прибирає. Ну або нехай це все роблять його мама, сестра, колега…