Перейти до вмісту

Одне я знаю точно – більше ніколи нікому не допоможу. Виявляється найрідніші люди теж можуть так жорстоко зрадити.

 

Після весілля ми жили у квартирі батьків моєї дружини і я вирішив в знак подяки зробити там хороший ремонт. Але ситуація обернулася до мене не найкращим боком, як тільки я його зробив гарний ремонт, у який вклав лише свої гроші – батьки моєї дружини заявили, що я не можу тепер тут жити. Якщо говорити прямо, то вони просто виганяють мене з цієї квартири.

Я не тільки дуже здивований тим, що відбувається зараз в моєму житті, але і не знаю, що мені зараз робити. Йти жити мені фактично зараз нікуди, гроші були витрачені на квартиру тещі з тестем. Природно, що прописки в ній у мене не було, а тому законно претендувати на проживання я не можу. Мої власні батьки живуть в іншому місті і виїхати до них теж неможливо, тому що тут у мене робота, а до батьків добиратися дуже далеко.

Дружина відмовляється навіть розмовляти зі мною на цю тему, каже, що квартира належить її батькам і вони там господарі справжні, там все належить лише їм. Таке відчуття, що вони для неї важливіше всього на світі, а я – випадкова стороння людина. І хоча шансів повернути свої гроші у мене не так багато, друзі все одно пропонують звернутися до суду і спробувати зробити це. Вони стверджують, що раз я витратився і вклався в цю квартиру, то я можу мати право хоча б на невелику компенсацію.

Читайте також: Дуже дивно та не справедливо влаштоване наше життя: про хорошу людину навіть маленька грушка може нагадати, а найрідніші люди забувають

Я не знаю, що мене чекає в майбутньому і чи зможу я відстояти у них хоча б ту малу частину, яку вклав у ремонт їхньої квартири, але одне я знаю точно – більше ніколи нікому не допоможу. Виявляється найрідніші люди теж можуть так жорстоко зрадити.