Перейти до вмісту

Одного дня, я повернулася з роботи раніше і застала свого чоловіка з іншою жінкою. Я вибігла кулею з квартири. У той момент я була безмежно щасливою, а на душі не було образи

З чоловіко ми ождружилися, коли ще були зовсім юними. У нас все було добре, ми кохали один одного. Але так було тільки на початках нашого спільного життя. Пізніше я зрозуміла, що живу з тираном, і всі почуття, які я відчувала до цього чоловіка, в один момент покинули мене.

Усі роки, які ми жили удвох, він знущася наді мною, принижував мене за мої здібності, сміявся над моєю зовнішністю. Мені було дуже неприємно, я розуміла, що більше не кохаю його, але старалася уникати його і терпіла всі ці роки, тільки заради дітей.

Коли діти трохи підросли, то у мене вже було більше часу на себе. Я знайшла роботу за спеціальністю, про яку так давно мріяла. Тепер у мене не залишалося часу, щоб вислуховувати претензії від Олега.

Читайте також: Смачна аджика з баклажанів на зиму: виходить густою та гострою

Одного прекрасного дня, я повернулася з роботи швидше. Діти були на канікулах у бабусі, і я хотіла взяти деякі речі малим, та відвезти в село. Але коли я зайшла в нашу спальну, то побачила чоловіка з іншою жінкою. Я глянула на них і відразу вибігла з квартири. У голові у мене все перемішалося. Я сіла на лавочку біля підїзду і відчула себе безмежно щасливою. На душі у мене не було образи.

На наступний день я зібрала свої речі і подала на розлучення. На роботі мені запропонували стати директором філії, яка знаходилася в іншому місті. Я погодилася, забрала дітей і поїхала влаштовувати життя. І тільки тепер, через 5 років, я по-справжньому щаслива, у мене дружня сім’я і люблячий чоловік …