Перейти до вмісту

Одного разу ви перестанете шкодувати, що відкрили своє серце

Одного разу ви перестанете шкодувати, що відкрили своє серце і дали коханню шанс. Якось ви відчуєте подяку за те, що не позбавили свого серця надії. Ваше серце подякує вам у відповідь за те, що ви не відмовилися від любові після всього, через що ви пройшли, після всього, що вам довелося побачити, і після слів тих, хто називав вам безліч причин не вірити в справжнє кохання. Одного разу ви відчуєте радість, що не втратили здатність ділитися своїм світом з іншими людьми, бо коли цей час прийде, вони не підуть і захочуть бути частиною кожної історії, спогадів та подій у вашому житті.

Читайте також Українська армія наблизилася до кордону з РФ на Харківщині

Якось ви зрозумієте, чому деяким людям довелося піти і чому піти, можливо, довелося саме вам. У цей момент той факт, що вам розбили серце, набуде величезного сенсу і перестане завдавати біль.

У вас настане момент ясності. Ви, нарешті, зрозумієте, чому деякі люди увірвалися у ваше життя, але їм не судилося в ньому залишитися, і чому деякі люди обманювали або не хотіли боротися за те, щоб у вас двох вийшло. Одного разу ви зрозумієте, що реальні речі не потребують того, щоб спішити їх виконувати, і що за тим, хто дійсно хоче бути поряд, вам не треба ганятися.

Одного разу ви не шкодуватимете, що впускаєте людину у свій будинок і що знайомите її зі своїми друзями та рідними. Вона завжди буде поруч, і ви більше не побачите розчарування в очах оточуючих, коли вони розпитуватимуть про ваші стосунки. Одного разу ви перестанете боятися розповісти мамі про те, як його любите, тому що будете впевнені, що вона бачить, які ви йому дорогі і як добре він про вас піклується, і що вона більше не переживатиме про ваше майбутнє.

Одного разу ви пишатиметеся своєю вразливістю і вам не доведеться приховувати свою справжню натуру. Вам не потрібно буде думати двічі перед тим, як надіслати людині повідомлення, освідчитися їй у коханні або розповісти про свої почуття.

Одного разу все, що ви раніше знали про кохання, зітреться з вашої пам’яті тим, хто зможе показати вам, що таке справжнє кохання. Одного разу ви будете вдячні за те, що залишили своє серце відкритим, тому що воно приведе вас до особливої ​​людини, яка тільки й чекала, поки хтось ніби вас з’явиться в його житті і переверне її з ніг на голову.

Одного разу ви обернетесь назад на всі ваші самотні ночі, хворобливі розлуки і неприємні сварки, але вони вже нічого не будуть для вас означати, тому що ви будете з тим, хто дбайливо поводиться з вашим серцем.
Ви будете раді, що не дали іншим людям посіяти у вас хибне розуміння любові. Одного разу ви будете вдячні за те, що ніколи не втрачали надію і вірили, незважаючи ні на що.