Перейти до вмісту

Одним щастить, а іншим – ні.

Бувають виключно везучі люди. Вони виграють мільйони доларів в лотерею, зривають джек-пот, знаходять скарби. І залишаються в живих в катастрофах; одна жінка вціліла при падінні літака. Всі загинули, чоловік її теж загинув. Вона все зламала собі, але дивом вижила. Пощастило! Або один спортсмен зламав хребет, але йому пощастило – він зміг зцілитися і знову спортом займатися.

Багато також історій про людей, які захворіли тяжкою хворобою, але їм пощастило – вони одужали, знайшли спосіб зцілитися. Хтось упав у занедбану шахту і там місяць просидів – але везіння допомогло йому врятуватися. А хтось потрапив у полон до ворогів, але знову ж таки – пощастило і вдалося вижити, а потім втекти. Бувають виключно везучі люди.

Читайте також Одним щастить, а іншим – ні.

Так ось що я скажу. Ну його, таке везіння. Ми всі набагато більш везучі люди; принаймні, поки що. Нехай так і буде. Руки-ноги на місці, літаки наші не падають, в яму не провалюємось і в полон не потрапляємо. Це куди більш круте везіння, ніж у цих «щасливчиків».

Везіння – це коли нічого страшного не відбувається. Ось це – справжнє везіння. А джек-пот, подвійний флеш-рояль і скарб – знаєте, як-небудь обійдемося. Нехай наше везіння залишається з нами. Нам його цілком достатньо. Нехай краще нічого поганого не трапляється. Ось справжнє везіння.

І нехай літаки мирно приземляються, кораблі пришвартовуються, а ями ми постараємося обійти. І хвороби нехай обминуть нас стороною. Істинне везіння – коли все йде нормально. Це означає – удача на нашому боці. І треба бути вдячними за те, що нам так щастить…