Перейти до вмісту

Охоронець Медведчука, який був затриманий СБУ розповів, як його “шеф” сподівався на допомогу російських спецслужб і готувався до втечі

Охоронець Медведчука, який був затриманий СБУ розповів, як його “шеф” сподівався на допомогу російських спецслужб і готувався до втечі.

Особистий охоронець Віктора Медведчука – Андрій Таран, який працював як особистий охоронець кума Путіна майже 20 років, надав співробітникам СБУ свідчення про те, як ФСБ РФ намагалася нелегально переправити проросійського політика до Москви, повідомляє СБУ у Телеграм, пише ПІК.

Читайте також: Уряд Німеччини постановив конфіскувати найбільшу у світі супер’яхту Dilbar російського мільярдера Алішера Усманова

“Як видно зі свідчень, Медведчук переховувався у приватному будинку на території Києва зі своїм кухарем та охороною. При цьому за «легендою» цей будинок нібито орендує сім’я з Італії”, – йдеться у повідомленні.

“Медведчук спілкувався з дружиною. У їхній розмові я чув слова про ФСБ: “вони все зроблять, вони допоможуть”. Чув у їхній розмові, що готуватиметься втеча, я припустив, що це буде скоро”, – заявив охоронець.