Перейти до вмісту

Олег був просто засліплений коханням

От ідуть вони двоє вулицею й на зустріч дівчина – посміхається, думає про своє, як Жанна одразу біжить до цієї дівчини й говорить, щоб вона більше не посміхалася до її чоловіка. Найсмішніше було, коли Жанна приревнувала Олега до літньої жінки, якій він допоміг донести пакети. Такі ревнощі просто доходили до абсурду.

Так Олег вже геть припинив спілкуватися з людьми, в нього вже фобія з’явилася, що зараз дружина знову буде кричати. От Олега відправили у відрядження в сусіднє місто на два дні. Зазвичай перед такими поїздками Жанна завжди влаштовувала сцени ревнощів і цей раз був не виключенням. Пара посварилася й Олег поїхав.

Олег сказав, що його відрядження буде тривати три дні, хоча їхав він на два. У пориві гніву в нього просто вискочила інша цифра. Пройшло два дні, відпрацював чоловік й поспішав вже додому до своєї коханої. Дорогою додому він купив квіти й зайшов ще в магазин за солодощами.

Зайшовши в магазин, Олег побачив Жанну. Вона була яскраво нафарбована і зухвало одягнена. Чоловік причаївся. Жанна була не одна, її оточував досить представницький чоловік. Він обіймав Жанну й в руках тримав бутилку коньяку. Потім дружина Олега вийшла з цим чоловіком й пішла вулицею. Згодом вони зайшли в одну з новобудов, за 5 хвилин ходьби від магазину.

Читайте також Я кохала Олександра, але ділити свого чоловіка з іншою не могла.

Олег прослідкував за ними, пара дорогою обіймалася та ще й цілувалася. Олег хвилин десять стояв і не розумів взагалі, що відбувається, потім він зателефонував своїй дружині.

– Привіт, Жанночко, – привітався Олег.

– Ой, зараз не дуже можу розмовляти, бо до нас в гості прийшла подруга, – відповіла жінка.

– Я скоро буду вже вдома, адже відрядження вже завершилося.

– І коли ти будеш? – схвильовано запитала Жанна.

– Близько через 15 хвилин. Мені від дому твого коханця їхати не більше 15 хвилин, я от якраз стою під його вікнами. Я зараз їду до себе і хочу, щоб тебе там більше ніколи не було, – сказав Олег і поклав трубку.

Потім Олег вияснив, що його Жанна вже не одноразово ходила наліво, а своїми ревнощами прикривала такі грішки. Про це знало багато їх спільних знайомих, але Олег був просто засліплений коханням. Згодом чоловік подав на розлучення й зустрів добру та ласкаву дівчину.