Перейти до вмісту

Олеся зустріла свою долю – Єгора, і сьогодні вони стали чоловіком і дружиною. Але так вже вийшло, або так доля розпорядилася, що коли Олеся підкидала вгору свій букет, Марина скромно стояла осторонь від тих, хто бажав зловити букет нареченої

Всі знають цю прикмету. Хто зловив на весіллі букет нареченої, тому з неба впаде щастя і любов. Щоправда, на весіллях такі букети ловлять чомусь майже всі представниці прекрасної половини людства.

Марина, до цієї прикмети ставилася поблажливо. Вона була просто щаслива за свою подругу Олесю, у якій в той день гуляла на весіллі.

Олеся зустріла свою долю – Єгора, і сьогодні вони стали чоловіком і дружиною. Але так вже вийшло, або так доля розпорядилася, що коли Олеся підкидала вгору свій букет, Марина скромно стояла осторонь від тих, хто бажав зловити букет нареченої.

А букет, описавши в повітрі коло, впав прямо в її ручки. Але весілля пройшло, всі ці дрібниці забулися. Тільки ось сімейне життя у молодят чомусь відразу пішло шкереберть.

 

Читайте також: Мене сильно турбує відношення до мене матері, я ніяк не можу їй пробачити.

Начебто все було у них, а щастя в будинку не було. У астрологів і психологів є таке поняття, як несумісність. Може, це про Олесю і Єгора. Адже вони познайомилися всього за кілька місяців до весілля. І, цілком можливо, просто не встигли пізнати один одного трохи краще.

Так, любов з першого погляду – велика сила. Але і любов, на жаль, нерідко робить помилки. Через кілька місяців після весілля Олеся і Єгор знову прийшли в РАЦС – тепер уже подавати заяву про розлучення.

Марина всіляко підтримувала подругу. А потім випадково зустріла Єгора. І хотіла, було, висловити йому всю свою образу за подружку.

Але несподівано для себе зрозуміла, що він їй подобається. Вірніше, і раніше подобався. Просто боялася собі в цьому зізнатися. А доля часом так влаштовує, що дві самотності притягуються один до одного, немов магнітом. І нічого з цим вдіяти неможливо.

Того разу вони разом прогулялися, а на наступний день Єгор зателефонував Марині, і запитав, чи не хоче вона піти з ним в кіно. Дівчина сказала «так». “Так”, ще через пару місяців вона відповіла, коли співробітниця РАЦСу запитала: «Чи згодні ви взяти в чоловіки …»? Поруч з нею в костюмі жениха стояв усміхнений Єгор.