Перейти до вмісту

– Олю, вибач мені. Ми з нею зустрілися під час минулого відрядження. Одна моя помилка на п’яну голову ось чим закінчилася. Я не можу покинути свою дитину, але почуття в мене є тільки до тебе

З Олегом у шлюбі ми 23 роки. У нас є дочка Марічка, якій виповнилося 20.

Буквально місяць тому я жила в ідеальному світі. У мене було все: коханий чоловік, власна квартира, дорогий автомобіль та хороша робота. Що ще потрібно для щастя?

Жили з Олегом добре, завжди знаходили взаєморозуміння і ніколи не сварилися. Я працюю редактора в журналі, а у чоловіка власний будівельний бізнес. Він багато працює і часто буває у відрядженнях. Та загалом ми живемо у своє задоволення.

Але чергове відрядження Олега все змінило. Чоловік саме мав повернутися додому, тому я вирішила приготувати для нього сюрприз. На столі стояла вечеря, а я в розкішному вигляді чекала на коханого.

І тут у дверях пролунав дзвінок. У мене це одразу викликало здивування, адже в Олега були свої ключі. На порозі на мене чекав переляканий чоловік.

– Олю, тут така справа… – запнувся Олег.

Продовжувати далі не було сенсу, адже біля нього стояла молода дівчина, яка чекала на дитину.

Читайте також: Рецепт малосольних огірків на мінералці

Ми з чоловіком усамітнилися. Я почувала себе обманутою і зрадженою.

– Олю, вибач мені. Ми з нею зустрілися під час минулого відрядження. Одна моя помилка на п’яну голову ось чим закінчилася. Я не можу покинути свою дитину, але почуття в мене є тільки до тебе. Не виганяй мене, благаю. Хай деякий час вона поживе у нас, бо у неї немає іншої рідні. А потім щось придумаємо…

На якийсь момент мені стало шкода 21-річної сироти, але як тільки в поле зору потрапив її живіт, то від думки про зраду у мене все всередині перевернулося.

Склалося так, що ми вже 3 тижні живемо разом. На щастя, донька не бачить цього цирку, бо живе окремо від нас. За цей час, Олег не відходить від мене ні на крок. Він навіть погодився спати на підлозі, аби лиш зі мною в одній кімнаті. Дівчина спить в окремій кімнаті. До неї чоловік ставиться холодно.

А я не знаю, як мені далі жити. З одного боку, я не можу забути про зраду Олега, а з іншого, він клянеться мені в коханні і стверджує, що хоче бути разом …