Перейти до вмісту

Оливкова олія здатна підвищувати рівень тестостерону у чоловіків.

Регулярне вживання оливкової олії може знизити ймовірність імпотенції у чоловіків у літньому віці на 40%. Крім того, вона може істотно підвищити рівень тестостерону – основного чоловічого статевого гормону.До таких висновків дійшли грецькі дослідники, які показали, що оливкова олія може запропонувати кращий і більш довгостроковий варіант розв’язання проблеми еректильної дисфункції, ніж віагра.

Науковці виявили, що дієта, багата оливковою олією, підтримує здоров’я кровоносних судин, підвищуючи циркуляцію в ключових органах тіла. У дослідженні брало участь понад 660 чоловіків із середнім віком 67 років.

Спеціалісти також встановили, що літні люди, які хочуть зберегти сексуальну активність повинні добре харчуватися і здійснювати фізичні вправи. Починаючи з середнього віку, середземноморська дієта підвищує шанси чоловіків зберегти сексуальну активність на тривалий період.

Читайте також: Легкі весняні салати без шкоди для фігури.

Для цього необхідно лише внести деякі зміни в раціон харчування, зокрема вживати оливкову олію, замість вершкового масла. Допомагає також вживання горіхів, фруктів, овочів і бобових.

Причини еректильної дисфункції можуть бути як психологічними, так і фізичними. Її можуть викликати стрес і депресія, а також захворювання, які впливають на кровообіг.

Свого часу такі препарати, як віагра, зробили революцію в лікуванні імпотенції, але у них можуть бути побічні ефекти – головний біль, біль в спині та порушення зору. До того ж вони не для всіх ефективні та не підходять для людей з нестабільною стенокардією. Крім того, віагру слід приймати заздалегідь.