Перейти до вмісту

Оптокосметика – це корисно для очей і шкіри.

За рік локдауну практично всі сфери життя зазнали змін — і б’юті-індустрія теж не виняток. Ми перемістили акцент в макіяжі на очі, адже це єдине, що видно за захисною маскою. Мейк-ап очей став справжнім трендом в індустрії краси — і багато б’юті-марок помітили це по зростанню продажів туші, тіней і підводок.

Але у макіяжу для очей є і зворотна сторона. Багато яка косметика викликає в них відчуття сухості, піску в очах, свербіж, роздратування і почервоніння. До всього цього ще прикладається життя біля комп’ютера на віддаленій роботі — і в усьому страждають наші очі. Тому варто скористатися новим трендом у макіяжі: eye-friendly косметика або оптокосметика.

Оптокосметика — це такі засоби по догляду і декоративні засоби, які не шкодять слизовій оболонці ока і шкірі навколо нього. Відбувається це завдяки тому, що виробники eye-friendly засобів не додають в них нічого, що могло б викликати почервоніння або подразнення очей. Тому така косметика пасуватиме всім, хто носить лінзи, і просто відчуває дискомфорт в очах.

У складі оптокосметики немає цілого ряду компонентів, які традиційно додаються в звичайну косметику. Це спирт, сульфати і парабени, важкі метали, агресивні ароматизатори, а також алергічні натуральні компоненти і популярні сьогодні ретинол і кислоти. Підтримайте своє здоров’я і збережіть молодість.