Перейти до вмісту

Опустивши голову дідусь повідомив рідних, що йому дали фальшиві гроші за будинок, а він про це дізнався, коли відносив їх в банк.Опустивши голову дідусь повідомив рідних, що йому дали фальшиві гроші за будинок, а він про це дізнався, коли відносив їх в банк.

Перша дружина пішла від чоловіка й він вирішив одружитись вдруге. У нього були діти від першого шлюбу — два сини, а у його теперішньої дружини була донька від першого шлюбу.

Не рідна донька для нього завжди була на другому місці. Він ніколи не цікавився її життям як це мав би робити справжній батько.

Діти подорослішали та почали покидати батьків. Два рідних сини одружились, а названа донька переїхала в інше місто.

Через декілька років дружина п0мерла й чоловік залишився один. Йому було нелегко пережити втратy дружини.

Якось до дідуся приїхав його рідний син та запропонував продати дім та переїхати до нього жити. Чоловік відразу погодився, без роздумів.

Вся сім’я раділа, що до них приїхав дідусь. Будинок продали відразу. Вони накрили стіл, всі весело розмовляли, але син звернув увагу на тата й помітив, що він сидить сумний. Син почав розпитувати в тата, що трапилось. Опустивши голову дідусь повідомив рідних, що йому дали фальшиві гроші за будинок, а він про це дізнався, коли відносив їх в банк.Син відразу, без жалю до рідного батька, сказав, що не має можливості утримувати дітей, дружину та ще і його!

 

Читайте також Заливна піца

Невдовзі чоловік з’їхав до свого молодшого сина. Він радісно прийняв батька, але як тільки дізнався причину переїзду, то почав огризатись. Дідусь подякував за теплу зустріч та зрозумів, що він не потрібний рідним дітям.

Він вирішив зателефонувати до названої доньки. Вона вислухала не рідного батька та запросило його до себе. Коли дідусь приїхав, то внуки дуже зраділи, хоча його ні разу не бачили. Донька дізналась, що він без грошей, але нічого йому не сказала, а просто запропонувала жити з ними.

Дідусь познайомився з чоловіком по сусідству. Виявилось, що той продає свій будинок й дідусь вирішив піти, оглянути той будинок. Вартість будинку була дуже приємна. Чоловік мав деякі заощадження та вирішив придбати будинок для сім’ї названої доньки, бо їхній будинок був маленький та старий.

Коли рідні сини дізналися про те, що зробив їхній батько, то сказали що більше не хочуть з ним спілкуватись, адже він купив будинок для чужих людей. Названа донька прийняла батька, хоч й не рідного у свій маленький будинок, а рідні діти покинули напризволяще.