Перейти до вмісту

Ось 10 вагомих причин, щоб полюбити цей напій

Кава — це зерна рослин Coffea arabica (арабіка) та Coffea canepthora (робуста). Вона містить кофеїн, завдяки чому прекрасно бадьорить і пробуджує.

А ще в каві містяться поліфенольні сполуки та ефірні олії. Вони діють як антиоксиданти, а поліфеноли кави та кофеїн впливають на інші біохімічні процеси в організмі.

Вчені виключили каву із переліку потенційно канцерогенних сполук і внесли до списку речовин з протипухлинною дією, якщо не зловживати нею і правильно її споживати. Зараз каву визнають як елемент здорового раціону.

Ось 10 вагомих причин, щоб полюбити цей напій:

Кава є основним джерелом антиоксидантів. Людське тіло засвоює більше антиоксидантів з кави, ніж з овочів і фруктів.
Кавовий аромат має антистресовий ефект. Дослідники заявили, що аромат кави особливим чином діє на білки, пов’язані з роботою мозку, і допомагає мислити позитивно.

Читайте також Вже два з половиною роки я працюю в цих прекрасних людей і дуже вдячна бабусі, що змінила моє життя і дала повірити, що люди можуть бути співчутливими та щирими

Симптоми хвороби Паркінсона можна зменшити за допомогою кави. В 2012 році в науковому журналі Science Daily було сказано, що кава допомагає людям, що страждають на хворобу Паркінсона.
Кава допомагає печінці. Результати дослідження показали, що у тих, хто випивав хоча б одну філіжанку кави в день, на 20% знизилася ймовірність розвитку цирозу.
Кава знижує схильність до суїциду. кілька філіжанок кави на день можуть знизити ризик самогубства.

Знижує ризик захворіти на рак шкіри (у жінок).
Підвищує тонус м’язів. Кофеїн впливає на м’язи і вони краще спалюють жир та перетворювати його в енергію
Зменшує ризик захворювання на цукровий діабет. Люди, які п’ють кілька філіжанок кави на день, знижують ризик розвитку діабету 2 типу.
Кава впливає на ефективність роботи мозку.
Кава може зробити вас щасливішими. Вживаючи каву, люди рідше впадають в депресію і відчувають себе щасливішими.