Перейти до вмісту

Ось так по дурному за рік я втратив все те, до чого так прагнув

Ми стали багато спілкуватися, обговорювати якісь робочі моменти, розповідали одне однуму всілякі випадки. Нам ставало дедалі цікавіше спілкуватися. Через деякий час, сам того не помічаючи, я почав прив’язуватися до неї. Ми затримувалися на роботі, після я підвозив її додому.

Читайте також Якщо чесно, то було цікаво як харчується бабуся на свою маленьку пенсію. Те, що я побачила, мене дуже здивувало.

Якось, відзначаючи черговий корпоратив, ми непогано набралися! Вона попросила провести її до будинку,і на той момент я вже знав, чим все це закінчиться. Ми піднялися до неї додому, там у нас все і сталося. До себе додому повернувся дуже пізно, довелося вигадувати безглузду історію для своєї дівчини.

Наступного дня я підійшов до неї, намагався пояснити, що ми обоє перебрали вчора! На це вона відповіла, що все добре і сталося так, як і мало статися.
У нас зав’язався службовий роман, я став затримуватися допізна на роботі, моя дівчина почала помічати щось недобре. Результати моєї роботи пішли вниз, я став часто спізнюватися на зустрічі з клієнтами, у мене зривалися угоди, почалися сутички з шефом. Велику частину робочого часу став приділяти своїй «колезі», ми виїжджали разом обідати в затишне місце, де нас не могли побачити разом…

Так тривало до тих пір, поки моя кар’єра зовсім не скотилась вниз, я почав помітно відставати від своїх колег і після чергового конфлікту з шефом мені довелося звільнитися!
Вдома мене чекала серйозна розмова з моєю дівчиною, чутки все-таки з часом дійшли і до неї, і мені довелося у всьому зізнатися.

У підсумку ми роз’їхалися, я залишився без улюбленої роботи. Моя коханка залишилася працювати в агентстві, і навіть пішла вгору по кар’єрних сходах. Але довго наш службовий роман не тривав, через місяць ми припинили наші відносини. Ось так по дурному за рік я втратив все те, до чого так прагнув…