Перейти до вмісту

Ось так вони і прожили 10 років.

Історія звичайна і навіть банальна, хоча таке весілля можна було б побачити мабуть лише в кіно! Все ніби йшло за планом: молоді сиділи вже за столом в ресторані, лунала гучна музика, гості відривалися і проводили весело час… Потім музика зупинилася і до молодят підійшла молода дівчина, їхнього віку… Вона підійшла, взяла мікрофон і привітала їх з першим днем їхнього подружнього життя! Поклала мікрофон, підійшла ближче, подарувала букет з квітами та ще щось прошепотіла…Після чого очі нареченої збільшилися вдвічі…

Ніхто нічого не розумів! А наречений виглядав таким розгубленим та абсолютно не знав куди себе подіти! Спершу сів біля своєї нареченої, а потім зірвався зі стільчика та кудись побіг! Наречена тримала себе в руках та було видно як вона ледь стримувала сльози!

 

Читайте також Притча про справжню дружбу

 

Ніхто з присутніх не розумів що ж все таки трапилось! А історія була ось яка! Василь – це наречений, будучи студентом, був першим хлопцем на курсі. Він був найсимпатичнішим та до того ж ще й спортсменом. За ним бігали усі дівчата. Та зустрічався він з першою дівчиною на курсі, про яку мріяли усі його однокурсники і решта хлопців університету! Анна – саме так звали дівчину, була однією з красунь в університеті, володіла приємною зовнішністю та була справжньою кокеткою! Василь та Анна були дуже гарною парою! Усі заздрили їхнім стосункам і взагалі особисто ним.

Справи йшли до весілля, коли раптом Василеві запропонували роботу від якої він не міг відмовитися. Це був гарний шанс самореалізуватися та отримати відповідну гарну фінансову винагороду. Але було одне “але”. Потрібно було переїжджати зі Львова до Києва. Та Анна все розуміла, знала на скільки важливо для чоловіка отримати хорошу роботу і не заперечувала переїзду. Сказала аби Василь гарно проявив себе та влаштувався, а там і вона переїде… Тоді і зіграють весілля! Так Анна не спішила одразу переїздити до Києва так як теж мала вже хорошу високооплачувану роботу у Львові.

Василь пообіцяв, що неодмінно зробить все можливе в найкоротший термін часу, аби вони могли жити разом!

Пройшов деякий час в Києві хлопець познайомився з Лесею. Познайомилися вони в процесі роботи! Лесі дуже симпатизував Василь і вона намагалася різними способами спокусити його! Хлопець звичайно не піддавався на різного роду “жіночі штучки” та все ж на одній корпоративній вечірці, йому не вдалося себе стримати! І в них почали зав’язуватися стоснуки, яким Василь був не радий, так як він віддано продовжував кохати Анну!

Анна дізналася через знайомих, що у Василя в Києві є інша! Це звичайно її дуже засмутило і в пориві злості вона зателефонувала коханому і сказала, що стосунків між ними не може ніяких бути, що зради вона пробачити не може! Василь був весь на нервах і вирішив їхати до Львова аби поясити цю ситуацію і вибачитись перед коханою, коли раптом Леся заявляє що вагітна від нього і не знає що робити!

 

А що тут вдієш, як справжній чоловік він повинен взяти на себе сміливість та зробити рішучий крок! Василь сказав, що вони одружаться з Лесею! Дівчина була на сьомому небі від щастя, вона вагітна, поруч чоловік якого вона покохала… та чи потрібно було це все Василеві, котрий думав лише про Анну!

Ось нарешті наступив день весілля, на якому зібралося багато гостей, серед яких родичі Лесі та Василя. Наречена у весільній сукні, така щаслива і поруч наречений, немов у воду опущений. Всі кричать: “Василь посміхнись! Чого ти?”…Після церемонії всі перемістилися у ресторан, де під час святкування з’явилася Анна! Вона підійшла до молодят та привітала їх! Подарувала букет нареченій та тихо промовила до Василя:”Молодець! Я горджусь тобою! Справжній чоловік відповідає за свої вчинки!”

Леся зрозуміла, що дівчина перед нею – це колишня її теперішнього чоловіка! Вона взагалі не знала чи швидше всього не хотіла знати про її існування! А вона тут, перед нею зараз! Анна тихенько покинула приміщення! За нею побіг Василь та нажаль не наздогнав! Леся залишилася зі сльозами на очах, так як побачила на скільки сильно кохав Анну Василь! Він не дивився на неї так як на цю дівчину! Проте за кілька хвилин Леся взяла себе в руки і продовжила веселитися! Нічого не зміниш, тепер це її чоловік і в них справжня сім’я!

Ось так вони і прожили 10 років. Зараз мають двох дітей! Василь дещо змінився з тих пір! Та й всі певне змінилися!

Через 10 років вони зустрілися випадково з Анню в Львові в торговому центрі! Вона така красуня, з дочкою та чоловіком! З віком стала ще більш жіночною та привабливою! А Василь з лишньою вагою і дуже нещасливим виглядом! Вони перетнулися поглядами і розминулися!

Ось таке собі весілля на трьох! Яке закінчилося крахом стосунків Анни та Василя! Щастя Василь так і не мав, хоч мав сім’ю: дітей та дружину! Леся розбивши люблячу пару, теж мала одностороннє щастя, так як Василь не кохав її, а жив з нею з почуття “звички”!