Перейти до вмісту

Ось так закінчилося моє сімейне життя. Важко залишитися в 62 роки однією.

Ми з ним прожили в шлюбі 35 років .. І ось розводимося. Чоловікові 68, мені – 62. А я ж думала, що у нас все добре .. На цей Новий рік діти, як завжди, підкинули нам котика і поїхали святкувати. Чоловік сказав, що багато днів вихідних, а йому нудно, він з’їздить на могилу батьків і провідає сім’ю сестри. І поїхав.

Через тиждень повернувся. А ще через тиждень оголосив, що подає на розлучення, що так жити більше не може, і там є людина, яка буде його лікувати. Я сказала – твоє право. Виявилося, що недавно інтернетом його розшукала жінка, яка 40 років тому з ним зустрічалася. Вони почали листуватися, а вона з того ж міста, що і його сестра. Він скористався моментом на Новий рік і поїхав не так до родичів, як до неї. Три дні прожив у неї.

З його слів, вони один одному сподобалися. Вона вдова. Мабуть, він їй там наспівав, як йому погано в нашій родині, що він тут нікому не потрібен і т.д. Вона йому сказала-кидай все, у мене все є: 3-х кімнатна квартира, дача, машини і я тебе вилікую.

Він захлинаючись розповідав, що вона екстрасенс, займається китайською медициною і навіть лікує рак на ранній стадії. І якщо він привезе папір про розлучення і одружиться з нею, то вона йому відпише дачу і подарує машину, а ще займеться його лікуванням. І ось почалася вистава. Він мене просив після оголошення про розлучення негайно бігти в РАГС.

Я почала чинити опір, кажучи, що під вашу дудку я танцювати не буду. Тоді він нишком пішов і подав до суду на розлучення. Про суд я дізналася випадково. Вирушила я в суд і поцікавилася – які у нього до мене претензії. Виявляється він написав, що останні 15 років у нас не було подружніх відносин і 6 останніх років спільного господарства – що є неправдою.

Читайте також Швидкі та смачні рогалики до чаю

Я, звичайно, написала незгоду з таким формулюванням. Тепер чекаю суду. Дуже огидно на душі. Він, звичайно, стосовно мене вчинив підло. Але ось як назвати цю 67-річну фею, яка своїми обіцянками висмикує мужика з сім’ї? Слів немає пристойних, тільки матюки. У чоловіка одна нирка і, мабуть, вона йому щось підливала. Така сильна у нього віра в неї .. При зустрічі він їй сказав, що п’є по 100 г, на що вона відповіла, що це не страшно.

Загалом якесь марення .. Коли я пропонувала йому одуматися, то він мені сказав, що живемо ми як сусіди і який у цьому сенс. Ось так закінчилося моє сімейне життя. Важко залишитися в 62 роки однією. Я до нього шкірою приросла за 35 років, а він, мабуть, навіть близько ні …