Поради

Ось в якій кольоровій гамі варто зустрічати 2021 рік, щоб привернути удачу до вашого життя

За Східним каландарем, наступний 2021 рік буде роком Металевого Бика. Тому на Новий рік потрібно приділити увагу одягу, в якому ви будете зустрічати його, адже це може привернути удачу до вашого життя. Також на наступний рік буде впливати не лише одяг, в якому ви його зустрінете, а й емоційний стан

Ми розповімо вам, в якій кольоровій гамі краще зустрічати 2021 рік:

– сірий

– білий

– кремовий

– сріблястий;

Також можете додати до образу паєтки, блиск та ексесуари. Найкраще обиати сірі, білі та сріблсті вдтінки, адже вони символізують Метал.

Якщо ви плануєте яскраво зустрічати Новий Рік, то вам слід обрати сірий колір. На корпоративи та святкові вечірки обирайте срібні прикраси та срібний одяг.

Читайте також: Красуня підсунула мені записку, на якій був тільки номер телефону і слова: Обов’язково подзвони мені, не пошкодуєш

Якщо ви на наступний рік хоче завести нові знайомста, то вам краще для святкування обрати білий колір.

Також можете звернути увагу на чорний колір. Якщо ви хочете залишити увесь негатив і смуток у 2020 році, то зустрічайте його у чорному одязі.

А ще можете обрати спокійний смарагдовий колір. Саме він наповнить енергією та силою вас на наступний рік, а ще подарує більше впевненості в собі.

Важливо! Ні в якому разі не обирайте червоний колір, саме він буде дратувати Бика. Також не варто одягати прикраси з червоним кольором.

Отож, ми бажаємо вам щастя у 2021 році!