Перейти до вмісту

Ось я вже дома, роззулась, зняла верхній одяг, помила руки та пішла до спальні, а там… Мій «благовірний» з якоюсь мадам в ліжку.

Прийшла я якось додому після роботи. В мене був важкий робочий день і я хотіла просто відпочити. Ось я вже дома, роззулась, зняла верхній одяг, помила руки та пішла до спальні, а там… Мій «благовірний» з якоюсь мадам в ліжку.

Я набрала якомога більше повітря в легені і закричала на весь голос:

-Ах ти скотиняка така! Нехай би тебе грім побив! Я завжди була вірною тобі! А ти взяв і зрадив мені! Такого я не пробачаю! І подаю на розлучення!

Але чоловік дуже спокійно відповів:

-Зачекай, дай мені хвилину, щоб все пояснити.

-Ну давай! Тільки нічого це не змінить! – сказала я зацікавившись, що він придумав для виправдання.

 

Читайте також  Домашні кекси

-Дивись, я йшов з роботи та зустрів цю панянку. Вона була брудна голодна і холодна. В неї виявилось немає дому, тому я привів її до нас додому та нагодував. Я дав їй той рис з м’ясом, які ти не доїла, бо так сильно боїшся набрати вагу. І вона буквально в один момент все з’їла. Також вона була дуже брудною, тому я відправив її митися та викинув весь її одяг.

-На заміну її одягу я дав їй ту білизну, що подарував тобі на день святого Валентина, але ти його так і ні разу не вдягла, ті джинси, що тобі на розмір менші та кофту, подаровану моєю молодшою сестрою, але тобі вона не сподобалась. Ну і в кінці кінців я віддав бідоласі твої туфлі, які ти купила в дорогому салоні, але не носила, бо в твоєї колеги по роботі такі ж. А коли вона вже була на виході, то запитала мене: «А є ще щось, що непотрібно вашій дружині?»

-Який же ти благородний! Молодець, але тепер забирайся з мого дому! – закричала я та вигнала обох з квартири.